Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends adc vagy...

League of legends adc vagy jungle amivel könnyeb kijutni elohell-ből?

Figyelt kérdés
2 éve játszom, most eljött az ideje, hogy kijussak goldból ez a két lane megy a legjobban, de nem tudom melyiket válasszam véglegesen.Szerintetek?

2015. júl. 28. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán számít, hogy milyen poszton vagy. Legalábbis az eddigi 3 seasonom alatt mindig az a taktika vált be, hogy oda mentem ahova jutottam és minden posztra volt egy-egy megbízható champiönöm amelyiket rendesen begyakoroltam (ha elbuktam a lane-t akkor nem volt vége, vagy az adott pozicíóban nehezen voltak megölhetők ilyen). Topra Shen, Mao, Jax, midre leginkább Kayle és Lissandra, junglebe Rammus, carrynek Ezreal és Graves, supportnak pedig Leona, Morgana vagy Thresh vált be nekem.
2015. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jungleben iszonyatkönnyű volt mászni azon a szinten. Wardot csesznek venni, csak gankelni kell jó sokat és figyelni, uralni a pályát.

Viszont most, hogy közeledek a diamondhoz, azt veszem észre, hogy a meccs kimenetelét minden bszott alkalommal az dönti el, hogy melyik botlane nyert. Az ellen meg nem tudsz sokat tenni, ha az ellenség Vayne már öli a duplát a harmadik percnél. Én nemtom, tanácstalan vagyok...


Én nem ajánlanám, amit az első írt. Az jó, hogy ha tudsz menni bárhová, de ne sodródj. Lehet, hogy te oké vagy miden, lehet meg is ölöd a másikat, de egy jó mides már megtoszta a többi lanet, amíg te addig semmit nem csináltál. Lehet, hogy oké support vagy, de igazán jó support ellen esélyed nem lesz nem hogy lanen, de a játék többi részében se. Leginkább azt ajánlom, hogy bármelyik szerepet is választod, próbálj egy champre fókuszálni, azt tanuld ki, azt szerezd meg a meccsek nagy részében. Sokkal gyorsabban fogsz mászni.

2015. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ADC-t semmiképp ne, ha egyedül mész. Az ottani supportoknak fogalmuk sincs hogy kell supportolni, gyakran látok full ap lux "support"-ot, full ap morganat, ap blitzet. Teamfightban rád megy egy zed észre sem veszik. Sokszor sightstonet sem vesznek.
2015. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Utolsó válaszadó,pont ez történik velem minden cseszett meccsen :D!
2015. júl. 31. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!