Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok kijutni Bronz...

Nem tudok kijutni Bronz ligából (? )

Figyelt kérdés

S4-be Silver3as voltam,aztán bedobott bronz5be.Felvittem bronze 1 60 lpig,majd elindultam a lejtőn.Jelenleg bronz 4 44lpn vagyok,nagy $z@r mmr-el,101 winnel.

Mit és hogyan csináljak?Nagyon ki akarok jutni.

Köszönöm a válaszokat.



2015. márc. 3. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
tanulj meg játszani újra
2015. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha bronze-ból nem tudsz kijutni, akkor ott gondok vannak a játék alapvető ismeretével.

Kezdj újra mindent az alapoktól, és ne nyavalyogj, hogy sz*r a team.

Igenis. Ki. Lehet. Jutni.

2015. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a gondok pedig valószínűleg veled vannak mivel ha csak egy kicsit is okos és türelmes játékos lennél akkor pillanatok alatt ki tudnál jönni bronzeból.


Én azt tanácsolom hogy szerezz magad mellé egy olyan társat aki jól játszik vagy valaki aki smurfel segít kijuttatni.

2015. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Agrometal válasza:

aki nincs bronzban mért oltja a szerencsétlent?

Én is ott vagyok sajnos, és szerintem nem játszok rosszul, én is silverben voltam. de úgy nem lehet játszai hogy vagy afk valaki, vagy nem azt tesz be champnek amit kéne, mert ő csak topra megy mondjuk.Ritka mikor normálisan megy a csapatmunka.

De ha elolvasod jelölj barátnak lolon, ha normális vagy szivesen játszanék veled.

A nevem agrometal.

2015. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Season 3-4-ben silver 2-ig vittem . Most be dobott S5-be bronz 1-be , két nap alatt mentem vissza Silver 5-be .
2015. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Agrometal válasza:
Hát szerencséd volt.. egyet fel tudtál menni, nekem is összejön csak tudod amikor bead a csapatba ilyen trollokategymásután több meccsen, vesztem a pontot, megyek lefele.. és hiába hozom én le a saját lanem, a játékok során ha aztán teamfightba már nem tudok mihez kezdeni mert el vannak feedelve, vagy 3/5be megyünkmert van afk,meg stb--stb.. Szóval eszméletlen ritka mikor jól megy a csapatmunka, és nem flameli valaki szerte szét a játékot.
2015. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
S2 ill. S3-ban Bronze V-ből és Bronze I-ből ki tudtam jutni Gold V-be EUNE-n, úgyhogy nehogymár. Aki nem oda való, az kijut.
2015. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!