Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítene kijutni Bronzeból?

Segítene kijutni Bronzeból?

Figyelt kérdés
EUNE Carson59 (880 rp - silver5ig)

2015. jan. 30. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem véletlen kerültél oda, ilyen játékkal silverből is leesnél utána.

2. Szerinted ki fog rááldozni 25órát(kb ennyibe telik, ha szinte mindet nyeritek) 1600 ft-ért? Az kemény 64forint óránként...

2015. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első hülyeséget beszélsz, én gold voltam, csináltam egy 10/0 besorolást és ledobott bronze 2-be... De nem tudok kijutni mert az dönti el a meccset hogy melyik csapatban van a több afk vagy troll, nem a teljesítmény.
2015. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
És mikor azt mondom, hogy sz** a LoL ranked rendszere, mindig leugatnak, hogy noob vagyok...
2015. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Én megnéztem a statjait és vicc amit produkál.

2. 3x húztam ki az accom bronzeból

3. Az enemybe 5afk, noob lehet nálatok csak 4.

2015. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Lehet en vagyok a retard, de nem ertem a kerdest :D

Adsz 880rp-t annak aki felhuz silver5-be?

2015. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"3x húztam ki az accom bronzeból"

Tehát te is bekerültél oda :D Szóval csak ne arcoskodjunk, hosszútávon valóban ki lehet jutni bronzból ha tényleg jó az ember, de azért tény, hogy nagyon balszerencsés is lehetsz.

Amúgy kérdező, ha nem önerőből jutsz ki bronze-ból, annak véleményem szerint semmi értelme nincs. Gyakorolj inkább.

2015. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az mióta arcoskodás, ha megírom az igazat? Én megnéztem a stattjait és az alapján írtam, amit nem csak random beleböfögtem a témába.
2015. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"3x húztam ki az accom bronzeból"


tehát 3-szor bekerültél oda, nem tudsz játszani ezért mindig visszakerülsz, de az arcoskodás az megy, tipikus az a bronzos feeder pofázós hülyegyerek lehetsz akit mindenki reportol.

2015. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1x bekerültem egyből amint elértem a 30-at, 1x kaptam egy accot és ezen kívül nem jött össze a besoroló s4-ben. Tipikusan az a silver játékos vagyok aki oda való és nem hiszi, hogy följebb,épp ezért tudtam kijönni mindig.
2015. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!