Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elkezdtünk SeeMTA-zni, mit...

Elkezdtünk SeeMTA-zni, mit csinájunk?

Figyelt kérdés

Uncsimmal elkezdtük, alap dolgokat mindent megcsinálunk, munka, RP, kaja meg minden, és ennyi.


De ez kevés, nem kukásként kéne mindent megteremteni.

Kéne frakció, de mégis hogy?


Például aki csinál frakciót, az hogy csinálja, hogy működjön is?


Például hogy van magánfuvarozó cége, és az legális meg ilyenek.


Konkrétan semmit nem tudunk ezekről, lépésekben kéne elmagyarázni, mert bonyolult.


Hogyan juthatunk el egyáltalán oda, hogy legyen frakciónk, és nagy fizetésünk?


Ja, és fegyver, na az nagyon kéne.



2015. júl. 19. 13:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Helló, na most újra jelentkeznék.


A helyzet az, hogy már nyár vége óta HL-MTA-n vagyok, azóta már HC-RP szintre is eljutottam, és voltam frackió leader is XD


SeeMTA-ról bannolva vagyok 15 évre, de azt mondták még nyáron, hogy pár hónap múlva unbannolnak.


Szóval HC-RP, tapasztalat, téli szünet, pár hónap letelt, és pont szünet előtt meglesz az új gépem, ami bivaly erős lesz.

Pont jó.


De mégis nagyon nehéz lesz. Mégpedig nekem mindig is a pénzzel volt bajom, soha nem tudtam beosztani a pénzt, nem tudok kereskedni sem, megveszem drágán, eladom olcsón. A HL-en is ezért voltam banda leader, mert mindig is oda illettem, és ott éreztem jól magam, mert nem kellett pénz, csak fegyverre, meg egy Savannára.

2015. dec. 3. 16:18
 12/12 A kérdező kommentje:

Ja, és a HL lényegesen könnyebb, sokkal könnyebb volt.


De a sok tapasztalattal magasabb szintre lépek, a SeeMTA-ra.


A pénz. Már csak ez a kérdés, a szerver lényege, az RP az nekem már bőven van.

2015. dec. 3. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!