Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elkezdett egy srác bökdösni...

Elkezdett egy srác bökdösni fb-n, akinek állítólag tetszem. Elkezdtünk bökdösődni, mégsem ír rám? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

A haverjától tudom, hogy nagyon bejövök neki. Nem ismerem személyesen, csak vagy háromszor véletlenül összefutottam vele, mindig mosolygott, meg ilyesmi.

Két napja elkezdett bökdösni, visszaböktem. Aztán mégegyszer, én pedig megint visszaböktem. És most megint megbökött. Mégsem jelöl be ismerősnek, vagy még csak üzenetet sem ír. Állítólag nem egy félénk típus, szóval nem értem. Szerintem ő a férfi, neki kéne lépni.


Ti mit tanácsolnátok? Az a helyzet, hogy nekem is bejön, de mivel ő kezdte el ezt a buta bökdösődést, akkor rajta lenne a sor, hogy bejelöl ismerősnek, vagy mondjuk egy üzit ír. Elvégre ha akar valamit...

Írjak rá? Vagy jelöljem be ismerősnek? Vagy simán csak bökjem vissza, reménykedve, hogy majd ő megteszi?


(Mielőtt leharapnátok a fejemet, én is hülyeségnek tartom, hogy fb-n éljük úgymond az életünket", de ha egyszer még nem ismerem élőben..)



2013. jún. 19. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem írj neki. ha nem mer bejelölni sem, lehet úgy érzi, a visszabökés nem biztos jele annak, hogy neked is tetszik ő. írj neki, hogy miért nem jelöl ismerősnek, erre valamit reagálnia kell, és mégsem te léptél igazán.
2013. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!