Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom telepíteni a...

Rokolya68 kérdése:

Miért nem tudom telepíteni a Sims 3-at?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 éve karácsonyra kaptam sims 3-at, telepítettem is az Origin segítségével, de a laptopom olyan régi, hogy a videokártyája nem bírta lejátszani. Másik gépünk akkor még nem volt, amire lehet telepíteni, most viszont van és próbáltam volna elindítani, de elfelejtettem az Origin belépési adataimat, próbáltam jelszót kérni, de egyik e-mail címemre sem érkezett meg, amiket használhattam. Ezek után regisztráltam újból az Originre, de nem engedi erre telepíteni, mert az előzőre már telepítettem. Mit csináljak? Miért nem lehet 2 regisztrált fiókra is letölteni? Nagyon hálás vagyok a válaszokért!

Köszönöm!



2015. júl. 12. 17:21
 1/2 LaTueur ***** válasza:
Azért nem lehet 2 fiókra regisztrálni , hogy ne adhasd csak úgy oda a barátaidnak. Én már rég telepítettem Sims 3-at, nekem nincs is. Próbáld meg Origin belépés nélkül(nem tudom pontosan mikor jön be a belépés). Ha végképp nem sikerül és időközben nem jösz rá a belépési adataidra szerintem teljesen jogosan meg crackelheted(hiszen a megvetted és nem játszik vele senki más)
2015. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom! Köszönöm! :)
2015. júl. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!