Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Windows 8-ra hogy tudnám...

Windows 8-ra hogy tudnám telepíteni a Sims 2-őt?

Figyelt kérdés
Szóval. Kaptam egy laptopot amire gyárilag windows 8 volt telepítve. Telepítettem a Sims 2-őt de mikor a CAS-ban vagyok vagy élőmódban akkor kiír egy hibaüzenetet, hogy a rendszer működése leállt, és kilép a játékból. Odáig eljutottam hogy nem kompaatibilisek egymással, de nem tudom mit kéne kezdeni ezzel. Valaki kérlek le tudná írni lépésről lépésre hogy hogy tudnám megoldani? Nem szeretném hogyha kárba veszne ennyi pénz... Előre is köszönöm aki végigolvasta, és aki még válaszol is.

2015. jún. 25. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
jobb klikk a parancsikonon, tulajdonságok, kompatibilitás -> windows xp service pack 3-ra beállítod, majd elmented. Utána jobb klikk, futtatás rendszergazdaként
2015. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. A probléma az hogy nem reagál a jobb klikkre a parancsikon. Valamiért az az egy nem észleli. Ha rákattintok jobbal elkezd tölteni aztán semmi. Erre is néztem már nagyon sok mindent de egyik se működött.
2015. jún. 28. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!