Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmagyarázná az ac...

Valaki elmagyarázná az ac revelationst?

Figyelt kérdés
ezio ilyen öreglett?és desmond is?vagy mi f asz van?ezt nemértem valaki mondja el hogy mifolyik itt !
2015. jún. 18. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

az ac 2 utolsó része az ac revelations, ami Ezio idős/felnőtt korát mutatja be. Desmond csak átéli, ahogy átélte a fiatal korát, úgy most az idős korát éled. De ennyi.


Ha azt veszed a jelen korban éli meg a múltat, hogy az milyen gyorsan pörög nem tudhatod, lehet 1 hét alatt átélte ezio egész életét.

2015. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meg ha kiszállok az animusból akkor meg a semmiközepén vagyok!magyarázzátok el mert k urvára nemértem
2015. jún. 18. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényege az animus projektnek, higy Desmond néhány nap alatt sajátítsa el azokat a képességeket amit az ősei Altair, Ezio stb. több év alatt.
2015. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a semmi közepe az animus azon belül is a fekete szoba. Desmond tudata ide kerül miután megöli Lucyt a brotherhoodban. Fekete Szoba egy párbeszéd Desmond és 16-os alany Animusban rögzített tudata között. Halála előtt 16-os alany feltöltötte a személyiségét a gép memóriájába, Desmond töredezett elmeállapota lehetővé tette, hogy beszélgessen Clay Kaczmarek tudatmaradványaival.
2015. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!