Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy pontosan miről is szól a GTA 5, miért olyan jó, és hogy miért és hogyan lehet küldetéseket csinálni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 23:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Te egy olyan ember vagy aki most lépett be úgymond a "játékok világába" vagy csak szimplán nem halottál még GTA-ról?
2015. máj. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Vagy utálja a GTA-kat és valami ócska szart szeret helyette. Ne értsen fél re senki ez csak általánosság.
2015. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
20%
Miért ilyen nagy felhajtás a GTA?!
2015. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%
Azért mert jó játék! De mondj te egy jó játékot.
2015. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

9.5/10 pont világszerte...


Kiélheti mindenki a beteges vágyait, kódokkal a San Andreasban pl egy cheat-tel hogy mindenki ideges legyen + minden öregasszony kezébe rakétavetőt...


Vagy GTA 4-5 online ugyanaz élő emberekkel :D


Aki unalmas az élete annak úgyis az szerint gagyi játék.

2015. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de senki sem a kérdésemre válaszolt, úgyhogy nagyjából mindenhova ment a piros kéz.

Nekem csak válasz kell a kérdésemre, nem újabb kérdés az elvileg "válaszoló" féltől. Tehát, ha nem haragszotok meg nem válaszolnék pl. az #1-es válaszoló által feltett kérdésre. Lehet, hogy ciki dolog, hogy nem ismerem a GTA-t, de szándékomban van megismerni, játszani vele, de ha senki nem tud adni egy frappáns, nagyjából a kérdésre összefoglaló választ, akkor nem fogom megismerni.

2015. máj. 11. 16:45
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
A válaszodra megadja a választ pl ha kipróbálod a játékot vagy megnézed a youtube-on a jó pár százezer GTA 5 gameplay egyikét.
2015. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A kérdésedre*
2015. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
mondjuk ide kiírsz egy kérdést és hisztizel , hogy nincs egy normális válasz se de googlbe nehéz lett volna beírni , hogy gta v gameplay gta v hülyékedés gta v leírás. gta-k története stb.
2015. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Néztem róla videót, és olvasgattam is róla, de én a játékban résztvevő aktív játékosoktól vártam az általam feltett kérdésekre választ... amit sajnos nem kaptam.
2015. máj. 11. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!