Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy pontosan miről is szól a GTA 5, miért olyan jó, és hogy miért és hogyan lehet küldetéseket csinálni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 23:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%
Jó játék, de tényleg vannak átfogó leírások, tesztek ahol mindent leírnak. Ne sértődj meg ha erre nem kapsz konkrét választ itt.
2015. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
25%
Arrúl szól hogy te vagy a fasza gyerek és felrugsz mindenkit meg autok
2015. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
Mert egy nyomorék vagy, mozgássérült aki a googleban sem tud keresni.. Mínuszolgasd anyád!
2015. máj. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2015. máj. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent megtalálsz

2015. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönömaz utolsó két válaszolónak!
2015. máj. 16. 23:49
 17/20 anonim válasza:
Miért kell valakit azért szídni ,mert nem tölti a napja felét a gépénél?!
2015. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
3 gengszter van. A varosban barhova kocsikazhatsz motorozhatsz bicajozhatsz villamosozhatsz repulhetsz repulovel vagy helikopterrel. Jet skizhetsz vitorlazhatsz... es ha akarod akkor kuldeteseket is kerhetsz ugy hogy odamesz a terkepen megjelolt helyre. A sorrend mindegy. A zsaruk altalaban jonnek ha lelősz valakit. Ilyenkor sok mod van arra hogy lerázd oket. Ha kuldetes kozben ha meghalsz akkor nem vesztesz penzt, es ujrakezdi. Ha harmadjara se sikerul egy kuldetes,ki lehet hagyni. A kuldetesek vegen kiirja hany szazalekos lett a kuldetes. Lehet vasarolni fegyvert es ruhat, fodraszhoz menni, de taxizhatsz is. Ezt sokaig irhatnam még, de remelem ennyi izelito eleg lesz ;)
2015. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezt vártam volna az előtted szóló 14 válaszolótól is... Azért vannak normális emberek is, akik nem csak kritizálni tudják a másikat.

Másrészről pedig már sokat játszottam vele, majdhogynem mindent tudok. Azért kösz.

2015. szept. 2. 16:51
 20/20 A kérdező kommentje:
Bocs, a 14#, 15#-ös válaszolók még értékelhetően válaszoltak... Tisztelet a kivételnek!
2015. szept. 2. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!