Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lassan 6 éve, hogy megvettem...

Lassan 6 éve, hogy megvettem a WoW alapjátékot. Regisztráltam és van accountom is, de több évig nem játszottam és változtattak valamit és nem tudok belépni. Elmagyarázná valaki, hogy mit és hogyan?

Figyelt kérdés

Az accountomnál olyan lehetőség van, hogy merge a wow account vagy Add a Game Key.

A game key gondolom a játékhoz adott kód lenne, de nem fogadja el. Ha a merge menübe lépek, akkor kiválasztom, hogy európai account, utána kellene account név - amit nem fogad el, vagy már elfelejtettem és rosszul írtam be - gondolom ez a játékbeli nevem. Utána az account password


2015. febr. 27. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alap wow óta már 5 kiegészítő rész megjelent. A legegyszerűbb hogyha játszani akarsz az az hogy megveszed a battlechestet (tartalmazza az alapot és az összes megjelent kieget az utolsó kivételével. De azzal már tudsz játszani. Azt beaktiválod egy új felhasználóra, az utolsó kiegészítőt (Warlods Of Dreanor) megveszed amikor akarod. (vagy elérted a 90-es szintet)
2015. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De sokat vesződtem a karimmal és jó lenne kicsit játszani vele. Amint látszik nem vagyok nagy wow-os, nem akarok kiegészítőket venni, időm sincs arra, hogy komolyan játsszak, csak valahogy be szeretnék lépni.
2015. febr. 27. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá időd, miért adsz ki rá havi 4000 forintot?
2015. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor kár a gőzért szerintem nem fogsz tudni belépni.
2015. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Blizzard küldött mailt, hogy jópár napig ingyen játszhatok ...
2015. febr. 27. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
alapbnál ha fél évig nem fizetsz wowra, akkor a fagyasztásból törlésre kerülnek az accounton lévő karakterek (régi alapnál még így ment, mikor megjelent), szóval azt már biztosan buktad.
2015. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!