Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen melyik játékot vegyem...

Steamen melyik játékot vegyem meg szerintetek? Kéne pár vélemény is a játékokról.

Figyelt kérdés
Két játékon gondolkodok a sotronghold cusader 2 ön es a the elder scrolls onlinen. Nagy tes és nagy stronghold rajongó vagyok de csak egyiket engedhetem meg. Az érdekelne hogy szintetek a teso lesz e akciozva még idén 20 euro alatt, és hogy a mostani akciónál lesz e olcsóbb a stronghold? Ti melyikre szánnátok pénzt?

2015. jún. 14. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A TESO most váltott buy to play modellre, valószínűtlen, hogy mostanában leáraznák. A Guild Wars 2-nek két év kellett, mire megakciózták.

A TESO-ról már több válaszban is leírtam a véleményemet, írd be itt a keresőbe, hogy TESO, és olvasd el.

A Stronghold nem az én világom, ezért nem tudok róla véleményt mondani.

2015. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyébként a SC2 már csak egy óráig akciós a Steamen, úgyhogy gyorsan dönts:

[link]

2015. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Stronghold Crusader 2 Special Edition vásárlása

NYÁRI VÁSÁR! Az ajánlat vége: június 22.

2015. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap még egy napos akciónak írta a Steam.
2015. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valszeg lesz még akciós a kövi körben.
2015. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!