Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyha lenne egy TOP 10 -es...

Hogyha lenne egy TOP 10 -es listád PlayStation 3-ra megjelent játékokról (lehet exkluzív és multiplatform is) te melyik 10 játékot raknád be?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Max Payne 3

Gta 4-5:D

Red Dead Redemption

Alan Wake

Gran Turismo 5

Tekken 6

Mafia 2

2012. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sorrendbe írom, mert még én sem tudom eldönteni a sorrendet (és a HD Collection-öket nem írom bele):


Heavy Rain

God of War 3

Metal Gear Solid 4

Infamous

Uncharted

Demon's Soul

Killzone

Dead Nation

Journey

LittleBigPlanet


LBP mondjuk csak zárójeles, mert jó játék, de csak azért került be a top10-es listámra, mert ha a HD Collection-öket, multiplatform játékokat nem nézzük akkor majdnem csak ennyi exkluzívom volt.

Játék számát (pl. hogy Uncharted 2) meg nem írtam, mert akkor Uncharted-ból rögtön 3 is felkerült volna a listára, az egész szériára gondoltam ilyenkor.


Multiplatform játékok:

Dead Space

Trine

Batman

Outland

Fallout 3

Dark Soul

Mirror's Edge

Darksiders


És még valószínűleg tudnék írni ezret, ha lenne pénzem az új játékokra (Kingdoms of Amalur: Reckoning, Dragon's Dogma, Skyrim, ezek is 10/10-esek).

2012. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. máj. 29. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:

GTA 5

Max Payne 3

Uncharted 3

Red Dead Redemption

AC:Brotherhood

Orange box

Uncharted 2

Uncharted 1

Tony Hawk:proving ground

2012. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!