Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Abbahagytam a WoT-ot, merre...

Abbahagytam a WoT-ot, merre tovább?

Figyelt kérdés
Valami új és valóban szórakoztató, esetleg magyar nyelvű online játék, amit havi 3000 forint befektetéssel tudok játszani?

2015. jún. 8. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

a szorakoztato a te izleseden mulik.

mondanam hogy War thunder, befektetes nelkul is tokeletesen jatszhato, bar lehet a konyokeden jonnek mar ki a tankok...

2015. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

próbálkozhatsz MOBAkkal, mint a dota2, league of legends, smite, vagy a nemrég nyílt bétás hearoes of the storm (kb ez a legjobban lebutított moba).

Ezekban rövidebb meccsek vannak.


Vagy ott vannak az ingyenes MMORPG-k is, mint a TERA vagy Neverwinter meg társaik.


FPS-ből Battlefield, Call of Duty, Counter Strike játékok.

2015. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára megjelenik a world of warships. Nekem volt szerencsém kipróbálni, nagyon jó, bár még csak úgy tudsz a zárt bétához csatlakozni, ha abból a havi háromezezerből veszel magadnak egy prém hajót a weboldalon
2015. jún. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
War Thunder (ingyenes) kedvencem :)
2015. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az kizárt. Viszont többen is mondták, hogy a tieddel ingyen és bérmentve lehet játszani. Csak valaki meggondolatlanul játszott, s sajnos lettél te. :c.
2015. jún. 10. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!