Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha szedtem fehérjét és abbahag...

Ha szedtem fehérjét és abbahagytam de edzek tovább akkor fogok fejlődni tovább?

Figyelt kérdés
heti 2x járok edzeni eddig szedtem fehérjeport de most abba akarom hagyni de az edzést ugyan úgy folytatom, ettől mehetnek össze az izmaim vagy esetleg a fejlődés vissza fog esni vagy sem?
2014. aug. 6. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
"Szedtem fehérjét". Nem, mert a fehérjepor nem egy hatóanyag, hanem egy koncentrált élelmiszer, amivel elérheted a megfelelő mennyiségű napi fehérjét. Ha ugyanannyit fogsz enni továbbra is csak sima kaja lesz a forrás, akkor semmi nem fog változni.
2014. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lipton. ***** válasza:

Minimum heti 3 edzés kéne.

Ha az étrendedben van elég fehérje akkor fogsz fejlődni.

2014. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Osynho ***** válasza:
"Szedjél" fehérjét rendes kajával és kész.
2014. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ddark és ha a konyhába rendes élelmiszerekkel nem tudom elérni azt a fehérje szintet akkor nem fogok fejlődni?

Valamint sokan mondták h a fehérjék csak felfújnak és azok csak elvizesedett izmok ez igaz vagy nincs benne semmi igazság?

2014. aug. 8. 16:17
 5/7 Osynho ***** válasza:

Azokkal, akik ilyet mondanak, többet ne beszélj erről a témáról, mert teljesen hülyék hozzá. Neked meg ajánlom a sárga kapszula c könyvet, google.


Amennyiben a fehérje felfúj, a szénhidrát, zsír is? Hogyhogy "elvizesedett" izmok?? Uramatyám...

2014. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na még most hozzákezdek az olvasáshoz köszi szépen:)
2014. aug. 8. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy fogsz fejlődni, ha megvan a kajából a kellő mennyiség.
2014. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!