Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ilyen helyet? Elsősorba...

Tudtok ilyen helyet? Elsősorban gamerektől kérdezem.

Figyelt kérdés

Hol tudok gamerekkel beszélgetni először chatben, majd átmehetnénk skype-ra és játszhatnánk együtt LoL, Minecraft, meg ilyeneket?

Aki esetleg rákérdezne, hogy miért szeretnék először chatben beszélgetni: lány vagyok, és volt már pár rossz élményem azzal, amikor rögtön skype-on beszéltünk. 1-2 óra alatt mindig kiderült, hogy csak azért játszik velem, mert lány vagyok és mert barátnőt szeretne (közben meg belopta LoL-ban a killjeimet).


2015. máj. 20. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván játék közben a legegyszerűbb..
2015. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

facebook, vagy lolon belül játék közben.

Esetleg ha vannak ismerőseid, akkor Team Speak és ott. Nem kell ehhez feltétlenül skype.

2015. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát általában ha egy gamer megtudja hogy jelenlegi beszélgető partnere egy lány gamer evolúciós fejlődése miatt biztosan előzékenyebb lesz veled és valószínűleg veled akar nyomulni a játékban és folyton zaklatni fog azzal hogy "hogy vagy?" és egyéb tisztelet körök stbstb... bár a végét nem nagyon értem. lol-ban vagy akármilyen más játékban szeretnek az emberek lopni attól függetlenül hogy épp a pasid szeretne e lenni vagy sem :)(persze vannak kivételek) alapvetően fel kell készülnöd arra hogy ha kiderül vagy elmondod hogy lány vagy akkor az ellenkező nem folyton csak a nyakadra jár, de ha ravasz vagy akkor épp te tudod kihasználni őket. sokkal előzékenyebbek és adakozóbbak a fiúk ha kiderül hogy lány az illető.
2015. máj. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!