Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondjatok olyan játékokat,...

Mondjatok olyan játékokat, amivel hosszútávon lehet foglalkozni (videózáshoz)? Elsősorban rpgre gondolok de jöhet bármi

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
inkabb ne, csinalj valami hasznosabbat, tobb amator video nem kell
2014. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
DE! én igenis ezt fogom csinálni, de nem a pénzszerzés miatt mint a többi videós hanem hobbiként szeretném.
2014. aug. 14. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikhez értesz? Ha rpg-kel szeretnél foglalkozni ismerned kell majd a gamet. Ha nem ismered nem fogják megnézni. Esetleg ha vicces vagy. De azzal nem mész sokra egy rpg-ben. Én ajánlanám a wow-ot. Közönséged meglenne, többi rajtad múlik. De egyet ígérj meg nekem. Ha 10 éves vagy, vagy unalmas, légyszíves ne csinálj videókat! Ne vedd sértésnek de van belőlük épp elég. De ha nem vagy olyan akkor privátba majd a youtube csatornád nevét ha lehet elkérném mert jó lenne végre valami jó wow videós!:D
2014. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemigazán értek a wowhoz :( nem ismerem a rövidítéseket, meg a történetet is éppen hogy karcolom, de lehet hogy fallout 3azni fogok, ilyesmire gondolok
2014. aug. 14. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit szólnál a Heroes of Might and Magic: Duel of Champions-hoz? Tudtommal még senki nincs aki erről videózik, pedig a játék full ingyenes. Vagy ha nem tetszik akkor nézd meg a Might and Magic többi részét pl a Heroes-ok azok elég más stílusúak, rpg amúgy mind.


Esetleg Diablo 3, elég hosszútávú és nincs olyan sok rövidítés amit meg kell tanulnod. Van hozzá vendég kód is, amivel ki lehet próbálni a játékot pár szintig, a neten biztos találsz.


(Ha a Heroes of Might and Magic bármely részéről videóznál szólj lehet hogy megvan még az installer hozzájuk.)

2014. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kkoni04 válasza:

Én a Begone- t ajánlom ha lövöldözésről van szó link:


tudom De ezt másold be :): [link]


Sok sikert :)

2014. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!