Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Kha'Zix,...

League of Legends: Kha'Zix, Zed, vagy Aatrox? (Jungle, top érdekelne elsősorban, de más tapasztalat is érdekelne)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy erős Jungle / top karit, de csak 1re van keret egyenlőre és nem tudok dönteni. Kérlek írjátok le a véleményeteket, tapasztalataitokat.

2014. szept. 19. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

khazix nerf óta már csak jungleben használható úgy, hogy jó legyen.


Zed inkább mid/top, sajnos jungle-be inkább tankosabb champeket visznek.


Aatrox erős mind jungleben, mind top-on.


Ha csak ezek közül válogatsz, akkor Aatrox, viszont egy Lee Sin, Wukong vagy jarvan 4 champpel többet érnél szerintem. Nem a karakter IP ára fogja eldönteni, mennyire jó egy hős. 450es tank Warwick-kal ugyan úgy le lehet hozni, mint egy 6300as másikkal.

2014. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem feltétlen az ár alapján válogattam, hanem a karakter stílusa ezeknél áll közel az enyémhez :D ( A hasonló kisebb IP-sek már megvannak amikkel jó vagyok.)
2014. szept. 19. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem warwick-em van, kitámadni nem igazán tudok vele, jó karakter az életlopás miatt, de a többi karakter után ellen néha igen felejtős. Tud erős lenni egy pro kezében, de Warwick inkább eleinte jó.
2014. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
után ellen... milyen pro vagyok >.<
2014. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja meg hozzáteszem hogy viszont jól tudja tartani a MID-et.
2014. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül megfogadtam egy tanácsot amit az egyik meccs közben kaptam, és Vi-t vettem meg. Bár nem teljesen olyan mint a fent említett 3 kari, de nagyon jól bevált.Egyszerűen imádom :D Ettől függetlenül köszönöm mindenkinek a segítséget. :)
2014. szept. 19. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
VI a legjobb :D Egy pusztító.
2014. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!