Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzol+ GTA5 vagy GTA5 PC?

Konzol+ GTA5 vagy GTA5 PC?

Figyelt kérdés

Bocsánat a hülye címért.

A helyzet az, hogy leszedtem a GTA 5 tört verzióját a gépemre, működött nagyon prímán, csak sokszor küldetések közben, vagy a karakterváltásnál kifagyott a játék, GTA5.exe működése leállt hibával.

Nos, azon gondolkodtam, hogy veszek egy PS3-mat 35-40 ezer forintért használtan, és még hozzá a GTA 5-öt, és azon tolom, de lehet jobb lenne megvenni a játékot PC-re? Csak attól félek, hogy a gépen annyi hiba felléphet, és nem tudok normálisan játszani vele, jah azt nem mondtam hogy minimumon futott a játék(normal). A kifagyások oka valószínűleg a tört verzió lehetett, nem? Vagy a gépem baja?

Én inkább a konzol mellett voksolnék, kinek mi a véleménye?



2015. máj. 2. 15:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm szépen az eddigi válaszokat, tényleg, mind értelmes válasz volt, nem gondoltam volna:)

akkor lesz a PC verzió 14 ezerért, úgy sincs rá nagyon több pénzem:)

2015. máj. 3. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!