Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTA5 - van esély ár?

GTA5 - van esély ár?

Figyelt kérdés

Üdv,

először is azzal kezdeném hogy semmi szükség se lecsórózni, se leidiótázni, megvagyok nélküle is. :)

Na.

A kérdésem az lenne, hogy van e akármilyen esély arra, hogy a lenti configon elfusson gta 5 kb 25-30 fps-en minimumon, lealacsonyított felbontáson, esetleg egy kis tweakelés után. TUDOM, hogy nincs még hivatalos gépigény, csak véleményekre vagyok kíváncsi.

Nem akarok se konzolt, se jobb gépet venni csak emiatt a játék miatt, és nem bánom ha minimumon játszok vele, engem nem az érdekel.

Tehát a config:

Amd athlon II p360 dual core 2.3ghz

amd radeon hd 7400m series 512 mb vram

4gb ram

dx11



2014. jún. 25. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Esélytelen
2014. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Esély az mindig van :)
2014. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Leírom a legvalószínűbbet, amit egy kis utánajárással kisilabizálhattál volna te is. Szóval a 4 magos processzor ajánlott volt már a GTA IV-hez is, ez esetben minimum lesz, ha jól optimalizálnak és hát valljuk be, nem erről híres a Rockstar Games. Mivel minden bizonnyal egy következő generációs konzolokra megjelent portot fogunk kapni elő is hozom neked a Watch Dogs példáját, ami 6GB memória alatt szaggat, laggol és játszhatatlan. Szóval a válaszom a hivatalos gépigény hiányában és minden jóstehetségemet összeszedve az, hogy nem fogsz tudni vele játszani, sajnálom...
2014. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg fog menni. Elindulni biztos el fog, az hogy mennyire lesz játszható, kiderül.


Ezzel a konfiggal aránylag játszhatóan elmegy a GTA IV, szóval az V is elfog. Motort nem cseréltek, csak fejlesztettek, és mivel ilyen rohadt sokáig készül, talán ezt végre képesek lesznek normálisan optimalizálni.

2014. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Az hogy minimum lesz a 4 mag mire alapozod? Baromság.


Csak egy példa: Dirt 3-nál mi volt az ajánlott? Az i7, vagy 6 magos AMD.

2 magos procival, meg 2009-es VGA-val elfut Ultran 1080p-ben 60 fps-el.

2014. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó na ne röhögtess
2014. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

GTA 4 elfut rendesen közepes beállításokon.


Watch Dogsot meg hagyjuk ki ebből ,mert egy szar.

Letorrenteltem csak ezért (maga a játék nem érdekelt, az ellenben igen hogy mi igaz a hatalmas minimum gépigényből)

és ahhoz képest hogy állítólag 6gb ram és 4 magos proci meg minden más kell neki minimumon, nekem majdnem játszhatóan futott, ami valljuk be hogy teljesítmény. Ha Rockstar ennél jobb munkát végez, amiben reménykedek, akkor van esély arra hogy elindul. Aki azt írta hogy esélytelen, az meg tudja indokolni hogy miért? (az aki nem tette persze :))

2014. jún. 25. 19:15
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem röhögtetlek, te ne akarj minden játékhoz erőművet párosítani.


5850-em van, és egy 2 magos i3-am. ( Igen, van benne HT, de fizikailag 2 magos ;) )


Nem fogok neked semmit bizonygatni, elég ha utánanézel, ez a kártya, 5600x1200-es felbontásban hozza a 40 fps-t. Eyefinity, nem pont ez a felbontás, de hasonló) Egy 4 magos AMD van mellette, ami egy szinten van a 2 magos intelemmel.


https://www.youtube.com/watch?v=DP47AXbFioc



Miről is beszélünk?


De ez csak egy példa volt, vicces hogy ebbe kötsz bele.


Ha a GTA IV-t elvitte, akkor nagy valószínűséggel az V-t is elfogja. Nem ismerünk semmi konkrétumo a gépigényt illetően, de azt tudjuk hogy milyen grafikai és fizikai motorokat használnak. Ebből kiindulva minden GTA IV-t futtató legalább DX 11-es gép eltudja vinni az V-t is. Az természetes, hogy az FPS jóval kevesebb lesz, de futtatni tudja.

2014. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Látod kérdező, hogy nem mindig kell hinni az ilyen valóságtól erősen elrugaszkodó állításoktól, miszerint már a GTA IV-hez is 4 mag kellett..


Menni fog, és ha mindent minimumra veszel (Attól függ mennyire lehet beállítani), talán az elvárt FPS is meglesz.

2014. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó kettőnek köszönöm :)


Egyrészt: Watch Dogs és tárasi óta én már semminek nem hiszek :)


Másrészt: Nos ez volt a másik, ami miatt aggódom, remélem meglesznek a megfelelő beállítási lehetőségek, ha nem, akkor valami config file csak elérhető lesz. Már előbbire is minden esélyt meglátok. :)


Gta 4 full közepes beállításokon 1366x768 (max felbontása a monitoromnak) ment 25 fps-sel, kisebb ugrásokkal (lefelé), ami nekem megfelel, így akkor gondolom, hogy gta 5 is elmegy hasonlóan minimumon levett felbontással, de szélesképernyőn. (pl most witcher az, amit kipróbáltam, az is megy rendesen 1024x600-on 16:9-ben)


Köszönöm a válaszokat :)

2014. jún. 25. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!