Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTA5 - van esély ár?

GTA5 - van esély ár?

Figyelt kérdés

Üdv,

először is azzal kezdeném hogy semmi szükség se lecsórózni, se leidiótázni, megvagyok nélküle is. :)

Na.

A kérdésem az lenne, hogy van e akármilyen esély arra, hogy a lenti configon elfusson gta 5 kb 25-30 fps-en minimumon, lealacsonyított felbontáson, esetleg egy kis tweakelés után. TUDOM, hogy nincs még hivatalos gépigény, csak véleményekre vagyok kíváncsi.

Nem akarok se konzolt, se jobb gépet venni csak emiatt a játék miatt, és nem bánom ha minimumon játszok vele, engem nem az érdekel.

Tehát a config:

Amd athlon II p360 dual core 2.3ghz

amd radeon hd 7400m series 512 mb vram

4gb ram

dx11



2014. jún. 25. 17:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%

8-cas: Én vagyok aki a sok "csúnyaságot" állította, nem kell bemutatnod a HD5850-est, hiszen 3 évig boldog tulajdonosa voltam egy Sapphire példánynak. Mikor valaki azt mondja, hogy 2009-es kártyával Ultrán megy, akkor azért nem ártana megemlíteni, hogy egy annó csúcs kategóriás kártya duruzsol a gépben, mert a HD5850-5870 egy nagyon durva sorozat volt, a rákövetkező 6-os széria se nagyon tudta megszorongatni, csak a HD7xxx-es kártyák legelőször. Plusz azt sem ártotta volna megemlítened, hogy Core i3 HT-s procid van, mert az Intel virtuális magjai nagyon jól duruzsolnak.

De tartom magamat ahhoz, hogy szerintem a fent említett konfiguráción nem fog menni minimumon se élvezhetően a GTA V, maximum egy jó fél év/ 3/4 év-re rá, hogy megjelent, addigra jönnek majd ki a patch-ek hozzá.

2014. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból igazad van, hogy nem írtam le mindent, de nem is hazudtam. (Amúgy tényleg jó kártya, 20-ért jutottam hozzá, imádom:D) Kiegészítve magamat, adott körülmények között, ami jelen esetben a beállítások testreszabhatósága, elképzelhetőnek tartom, hogy ezen a konfigon menjen.
2014. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha leveszed minimumra, meg a felbontáson is állítgatsz egy kicsit akkor lehet, hogy elindul.
2014. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szia nekem van egy 2 magos gépem 2-ször 4400 és 2-ször 2300 directx11 dual core amd athlon x64
2016. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hali! Én 2.8-as procivalpróbáltam ki a játékot és háááát, "félsiker"

A gép:

AMD Athlon 7850 Black edition x2 2.8Ghz

Gigabyte GT610 2gb DDR3 800Mhz

2x2 DDR2 ram

Frissen telepített Win10 rendszer


Miután a játékot nagy nehezen elindítja kellemes 30-60 fps fogad, iz jól hangzik viszont amint elindulok valamerre gyalogtempónál gyorsabban, a map betöltése miatt a processzor kipörög maxra, és már nem bírja feldolgozni leesik 1-2 fps-re. Ha megint megállok újra helyreáll az fps. A videókártya és a ram alig megy fel 30% fölé

Szóval ezek alapján szerintem kell egy jóféle proci. (Ezen már az overclock se segítene)

2016. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

És az enyémen elfutna? Core 2 dual 2x 3.0ghz

4 gb ddr3 ram

Alaplapot sajna nem tudom

Nvidia GTX 650 1 gb gddr5 128 bit

2016. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 nyarierik123 válasza:
15 ös. Próbálj meg a látótávval vacakolni, hátha segít
2017. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!