Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy vigyük végig egyszerre...

Hogy vigyük végig egyszerre ketten a GTA5-öt? (többi lent FONTOS)

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy én pl már kivittem 15%-ig és a nagybátyáám is el akarja kezdeni az elejétől úgy hogy nekem onnan folytassa ahol abbahagytam? csináljak new usert és akkor ő újbülkezdi de ha rámegyek az én useremre és ott töltöm be a játékot akkor nekem 15%nál folytatja?

2014. jún. 11. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet több mentésed is egyszerre, csak alapól mindig azt a mentést tölti be amivel utoljára játszottál. Ha nyitsz egy new gamet a játékba attól még a te mentésednek meg kéne hogy legyen. Csak persze legyen egy rendes ifruiton/házba csinátl mentésed, mert a te meg nagybátyád autosave-ei felülirják majd mindig egymást.
2014. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De egyébként szerintem a legjobb ha csináltok XBOX 360-on/PS3-on (nem írtad le min játszátok, de a lényegen nem változtat) külön-külön profilt és amelyikőtök játszik az belép saját profiljába és folytatja a saját játékmenetét, mert ugye profilok szerint külön mentéseket csinál minden játék :)
2014. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!