Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell ezt megcsinálni?

Hogyan kell ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
A Mount and blade warband ban hogyan kell a saját váramban nyitni valamilyen vállalkozást?pl.:sörfőzde

2015. ápr. 28. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, úúúúha, jó rég játszottam komolyabban a játékkal, de őőőő az utcán kell keresned egy embert, asszem a céh mestert, vagy nem tudom mi a neve, és Nála. Van textil üzem, meg a sörfőzde, meg még vannak valamik. :D Nem tudom már. Ha segítettem akkor szívesen, ha nem akkor, bocsi. :/
2015. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom de az a baj hogy ha odamegyek hozzá akkor nem adja ki azt a párbeszédpanelt.amúgy én is így emlékszem mert régen igy kellett.más ötlet? valaki?
2015. ápr. 30. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem adja ki? Tiéd a város? Valami rémlik, de ez lehet, hogy nagyon rosszul rémlik, hogy asszem kell hozzá egy szintű renown vagy micsoda, bááár nem hiszem. Nem tudom. Semmilyen párbeszéd panelt nem ad ki?
2015. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kiadja a küldetést(nincs benne bár gondoltam rá hogy először megcsinálok egy küldit)

Kiadja azt hogy hogyan működik errefelé a kereskedelem(itt ccsak leírja hogy miből van hiány és hogy milyen kereskedők jöttek.itt bem tudok kattintani sehova.

Kiadja hogy milyen a politika de itt sincs olan

Illetve kiadja azt hogy távozás.


Azthiszem Ennyi.de ha gépen leszek akkor megnézem hogy ad e ki többet ha küldit csinálok

2015. máj. 1. 07:27
 5/9 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=tpAkjSqt--M 1:20 beadja ezt a beszélgetést? Ott van a föld vásárlás.
2015. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak az első 4 et hozza be és a távozást
2015. máj. 1. 17:29
 7/9 anonim ***** válasza:
hmmm, nem vagy Te az adott királysággal rossz viszonyban ahol céhet akarsz alapítani?
2015. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
saját királyságom van.eddig voltam a Rhodoknákl de már vagy kb 2 hete kiléptem tőlük.
2015. máj. 1. 18:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Hmmm, hát ez érdekes. Lövésem sincs.
2015. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!