Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom a mortal...

Miért nem tudom a mortal kombat x-be a tutorialt se megcsinálni?

Figyelt kérdés

Xbox kontrollerel próbálok játszni a tutorialba próbálom megtanulni az ütéseket,de nem megy pld valami kombonál azt kell hogy jobbra-balra és X, nyomom de nem sikerült,hiába nyomom egyszerre vagy egymás után sorba akkor se fogadja el,meg egy másik fajtánál balra balra és A, 10szer megcsinálom ugyan ugy nyomom mindig de mégis csak egyszer lessz jó. Mivel lehet ezt normálisan játszani mer kontrollerel a jobbra-balra nem mindig jó.

ez most komolyan ilyen nehéz vagy? billentyüvel próbáltam de ugy még rosszabb.

Valami tipp?



2015. ápr. 17. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a te játékod!
2015. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az nem lehet hogy a kontroller szar? hogy késve reagál a nyomásra?mer egy videóba láttam mindent elsöre megcsinál a gyerek és tök gyorsan reagál mindenre neki.
2015. ápr. 17. 19:41
 3/5 A kérdező kommentje:
össze vissza nyomkodom egyszer meegcsinálja véletlenül amit kéne de utána már nem, ezér fizettem 50 euró istenem
2015. ápr. 17. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ugyanúgy nyomod mindannyiszor, akkor a kontrollered a hibás. A legtöbb verekedős játékban az időzítés a kulcs, nem mindegy, milyen ütemben nyomod le a gombokat (túl lassan, vagy túl gyorsan?). Az Xbox kontrollerének mondjuk hírhedten rossz a D-padja, analóggal meg egyszerűen játszhatatlan a Mortal.

Egy ilyen egyszerű kontrollerrel (vagy pláne arcade stickkel) ezerszer jobban lehet irányítani:

[link]

2015. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg a kontrolller volt a szar, megpróbáltam egy vezetékes 1200ft-al és igy már valamivel jobb, szinte mindent elsöre érzékel.

Kösz a segitséget

2015. ápr. 18. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!