Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi volt a legdurvább feladat...

Mi volt a legdurvább feladat amit felelsz vagy mersz-Ben kellett megcsinalni?

Figyelt kérdés

Belementetek?

Ki adta a feladatot?

Hány évesek voltatok?



2015. ápr. 26. 07:40
 1/1 anonim válasza:
Egyszer amikor még ennél is fiatalabb voltam (13L vagyok most) kb 11, akkor én és pár barátom (2 fiú és rajtam kívül egy lány) felelsz vagy merszeztünk. Na mindenek előtt tudni kell,hogy az egyik fiú határozottan kimutatta,hogy szerelmes belém. Mielőtt elkezdtük a játékot láttam hogy valamit susmorognak, de még nem gondoltam semmire. Ment a játék, aztán azonnal mikor rám került a sor az volt a feladat hogy csókoljam meg azt a bizonyos fiút (11 ÉVES VOLTAM lol).. Megjátszotta egy kicsit a finnyáskodást, aztán azonnal elkezdett felém hajolni. Mostanra kicsit bunkónak érzem de mindenféle szívbaj nélkül eltoltam és közöltem,hogy na nem. De nem ez a legdurvább. :)
2017. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!