Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ajánlani LoLban jó...

Felhasznalo1234567 kérdése:

Tudtok ajánlani LoLban jó Topos Championokat? Valami igazán op champet?

Figyelt kérdés
LoL,Champion,Top,Op

#top #Champion?Játék
2015. ápr. 15. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

szint? mert sok jó topos van, de 30-as szint alatt normális rúnázás nélkül többségük felejtős.

Lásd mid-re orianna, rúnák nélkül alig ér valamit, nagyon gyenge, rúnával meg tud hasítani rendesen

2015. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha tankot akarsz akkor malphite, sion szinte eltüntethetetlenek. Amúgy én irelia, riven, volibear ellen utálok játszani. Vagy próbáld ki vladimirt.
2015. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit #2 írt, azt én is tudom ajánlani.


Még esetleg Ryze, ha nem vagy akkora metabirka, akkor láthatod, hogy még mindig rohadt OP.


[link]


(plat elo)

2015. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha olyat bruisert akarsz, amivel elsnowballozol, és aprítasz, akkor Riven, Jax, Fiora.

Az AP-sok közül a már említett Ryze, illetve Vladimir és Swain nagyon bitang tud lenni lategameben.

A tankos champek közül ajánlom Rek'sai-t (exhaust+ignite-al szigorúan), Gnart, Siont és Shyvanát, az AP tankok közül Maokait és Malphite-ot javaslom.

2015. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 16. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!