Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ajánlani játékokat egy...

Tudtok ajánlani játékokat egy gyengének mondható gépre?

Figyelt kérdés

VGA: GeForce 6200

CPU: AMD Sempron 2800+

RAM: 1024mb

És Windows XP.

Rengeteg játékkal játszottam már ezen a gépen és sok mindent bírt is. Stars Wars: Battlefront 1-2, Mount and Blade, (Warband), Terraria, Age of Empires III (medium-on) és stb...

Eősebb gépre szánt játékokat is kipróbáltam és végig is vittem mint pl. Call of Duty MW 2-4, Team Fortress 2, Half Life 2, és mindez teljes (low) beállításon. Sok játékkal játszottam mint már mondtam, de tudom hogy vannak olyan játékok melyek eltudnak szórakoztatni megfelelő minőségben, és nem is játszottam még vele. Szerintem ezt a gépet fejleszteni fogom nemsokára egy új alaplappal, videó kártyával, és a RAM mennyiség növelésével de addig össze gyűjtenék egy kisebb nagyobb játék.. úgymond csomagot.



2015. ápr. 14. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mármint melyik játék volt a felsoroltak közül erősebb gépekre szánva? :D Ezek már egy mai középkategóriás okostelefonnak sem adnák fel a leckét egy normális porttal. Próbáld ki a régebbi GTA-részeket, San Andreastól lefelé, meg a Prince of Persia Sands of Time trilógiát. Ezeket nagyon szerettem régen. Esetleg Need for Speed, Carbontól lefelé.
2015. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Ezta gépet ne fejleszd. Vegyél egy tlejesen újat, minek erre aprocira építeni? Ha pénzszűke maitt hasznátlat vennél, akkor is kijönne egy 2-3x gyorsabb gép - leglaább - 40000-50000-ből.


A játékok (nekem is 6200-om volt, gyengébb procival): Counter Strike Source, Warcraft 3, NFS Most Wanted, Battle ofr Middle Earth, Silent Hill 3-4, Panzers 1-2, Warhammer Dawn of War és a kiegek.

2015. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat felírtam magamnak :) És köszönöm a 2. kommentelőnek a tipet :) Nyilván azokat a játékokat szántam erősebb gépekre amelyeket utolsónak soroltam fel. Bár ez h*lye kérdés volt.
2015. ápr. 14. 22:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Hopp* bocsánat én értettem félre az első kommentelő úgymond "kérdését" .. Hát figyelj.. Több mint 10 éves ez a gép és 10 éve is játszok vele. Nagyon erősebb gépem nem is volt és talán én megszoktam azt hogy amit játékot én erősebb gépekre mondanék az nektek akiknek hiper szuper gamer állomásuk van, azt ti nagyon gyenge gépre sorolnátok be vagy pl. ahogy mondtad: középkategóriás telefonokra.
2015. ápr. 14. 22:37
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ilyen géphez nem ér fel... akkor gondolom tudod...

2015. ápr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 3R!C0lt ***** válasza:

Hali :D Én pl a régebbi játékok híve vagyok, bár az újjabb játékokkal is szeretek játszani, de a régebbiek valahogy közelebb állnak hozzám, úgy hogy felsorolok párat neked amiket én szerettem:

- Heroes 3 Might and Magic

- Unreal 2

- Unreal Tournament

- Quake III Arena

- Dead Man's Hand

- Warcraft 3 (nagy kedvenc, jelenleg egy pályát szerkesztek benne :D)

- Re-volt

- Counter Strike 1.6

- A Mount and Blade Warbandal én is játszottam jó kis játék :D

- Morrowind

- No one lives forever

- Tomb raider Anniversary

- Diablo 2

- Stronghold Crusader

- FIFA 07

- Killing Floor ( ez multis játék, sajna küldetések nincsenek benne, bár lehet hogy már van olyan verzió is, ettől függetlenül tudsz egyedül is játszani benne :D)

- Left 4 Dead ( Mondjuk ebben nem vagyok biztos hogy tuti menni fog)

- Pokoli szomszédok

- Torchlight 2

- Star Wars Jedi Knight Jedi Academy

- Alien vs Predator 2

- Mortal kombat 4 hülyülés képpen, barátokkal :D

- Armies of Exigo

- The Suffering

- Soldier of Fortune Platinum

- Command & Conquer: Renegade

- Spore

- Postal 2

- Worms World Party

- Fable the Lost Chapsters

Hirtelen most így ennyi az ami az eszembe jutott :D

Remélem tudtam segíteni :D Ha még eszembe jut valami és még mindig kéne, akkor szívesen írok :D

Amúgy amiket te is leírtál játékokat mind ismerem és szerintem azok is marha jók :D Anno a Terrariával marha sokat nyomtam én is :D

2015. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 3R!C0lt ***** válasza:

Ohh még egy fontos kimaradt :D

- Halo Combat Evolved

2015. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Lesz mit válogatni :)
2015. ápr. 23. 20:34
 9/11 3R!C0lt ***** válasza:

Jah még eszembe jutott 1-2 játék.

- Serious Sam 2

- Flatout 2

- Painkiller

- Paraworld

- Zoo Tycoon 2

- S.W.I.N.E.

- Starcraft

- Jazz Jackrabbit 2

- Shrek 2

- Far Cry

- Doom 3

- Total Overdose

- GTA Vice City


Amúgy ezekből mit ismersz? Mármint azokból amiket felsoroltam.


Amúgy amit nagyon de nagyon ajánlok neked az a: - Fable the Lost Chapters és a Morrowind :D Nálam mind2 nagy kedvenc, úgy ahogy pl a Mount and Blade Warband is :D

De amiket felsoroltam azok nekem mind nagyon tetszettek és a nagyját ki is játszottam azoknak :D

2015. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

-Serious Sam 2

- Flat Out 1-2

-Zoo Tycoon 2

-Starcraft

-Shrek 1-2

-Far Cry

-GTA Vice City

-Unreal Tournament

-Quake III Arena

-Doom 1-3

-Re-Volt

- CS 1.6

-Mount and Blade és Warband :D

-Morrowind csak az első oályáig xD

-Diablo 1-2

-Stronghold Crusader, Legends, meg még pár

-FIFA 1

-Killing Floor 5 perces töltési idő és kicsit döcögősen ment

-Left 4 Dead nagyon szerettem :D Jobban ment mint a killing floor

-Spore Kár hogy nincs több része :(

-Postal csak 2. rész

-Worms Armageddon

Fable the Lost Chapters? Letöltöm már most ha tényleg olyan jó mint mondják :D

Lehet hogy ez kevés játéknak tűnik de én már rengeteg itt nem felsorolt játékkal játszottam.

Köszi továbbra is a játékokat ez elég lesz egy ideig sztem xD

2015. ápr. 24. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!