Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ajánlani játékokat egy...

Tudtok ajánlani játékokat egy gyengének mondható gépre?

Figyelt kérdés

VGA: GeForce 6200

CPU: AMD Sempron 2800+

RAM: 1024mb

És Windows XP.

Rengeteg játékkal játszottam már ezen a gépen és sok mindent bírt is. Stars Wars: Battlefront 1-2, Mount and Blade, (Warband), Terraria, Age of Empires III (medium-on) és stb...

Eősebb gépre szánt játékokat is kipróbáltam és végig is vittem mint pl. Call of Duty MW 2-4, Team Fortress 2, Half Life 2, és mindez teljes (low) beállításon. Sok játékkal játszottam mint már mondtam, de tudom hogy vannak olyan játékok melyek eltudnak szórakoztatni megfelelő minőségben, és nem is játszottam még vele. Szerintem ezt a gépet fejleszteni fogom nemsokára egy új alaplappal, videó kártyával, és a RAM mennyiség növelésével de addig össze gyűjtenék egy kisebb nagyobb játék.. úgymond csomagot.



2015. ápr. 14. 22:17
1 2
 11/11 3R!C0lt ***** válasza:

Nah örömmel tölt el, hogy nem csak én ismerem és szeretem ezeket a játékokat :D

Ha egyszer úgy van és van kedved multizni valamivel :D én benne vagyok ^^

2015. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!