Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legendás pokemon csere hogy megy?

Legendás pokemon csere hogy megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Majdnem teljesen laikusként teszem fel a kérdést, csak emulatorral játszottam a Pokemon Black-et és néztem pár hazai gameplay-est. Mostanában kezdtem utánaolvasni a dolgoknak, elhatároztam, hogy beszerzek egy New Nintendo 3DS XL-t Pokemon Omega Ruby-val egyetemben.

A kérdésem tehát a következő:

Tegyük fel megveszem az Omega Ruby-t ott megszerzem a helyi legendás pokemont viszont az Alpha Sapphire legendását csak cserével szerezhetem meg, viszont minden pokemonjátékban csak egy lehetőség van megszerezni a legendásat így ha valaki elcseréli velem a legendását akkor azt újra már nem tudja beszerezni nem? Ezt hogy lehet megoldani? :)



2015. ápr. 13. 11:36
 1/4 Krisipoke ***** válasza:
Általában úgy szokták, hogy két különböző játékú ember csak oda-vissza elcseréli egymással az exkluzív legendásokat, és akkor a Pokédex szerint meglesz mindkettejüknek. De egyébként lehet néha olyat találni, aki nem ragaszkodik annyira a Pokémonjához, és ha adsz neki valami jó ajánlatot, elcseréli veled érte.
2015. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Akkor tulajdonképpen csak a pokédex miatt érdemes ezt az oda-vissza cserét alkalmazni és az összes pokemon megszerzése elég nehezen kivitelezhető (márcsak magamból kiindulva én biztos nem cserélnék el egy olyan pokemont amit később nem gyűjthetek be vagy csak nagyon nehezen ha szerencsém van).

2015. ápr. 13. 15:47
 3/4 Krisipoke ***** válasza:
Tulajdonképp igen... Én sem cserélném el őket amúgy, de vannak ilyenek :) Még szerencse, hogy már létezik tenyésztés egyébként, nélküle az első generációban így még a legendásokon kívül is volt egy csomó más Pokémon, amiből csak egyet lehetett szerezni, mint a kezdő Pokémonok, a kövületek, Eevee, Jynx, Mr. Mime, Lickitung, stb.
2015. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 EnikőSzilka válasza:
Hát nekem volt olyan szerencsém hogy a global trade-re feltettem egy 100 körüli vagy 100 körüli kővel változó pokemon-t egy legendásért mert csak hogy hátha és ezzel mindet megszereztem :D (az eventeseket nem)
2015. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!