Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyat lehet steamon (tf2)...

Olyat lehet steamon (tf2) hogy valaki más megveszi nekem én meg mondjuk cserébe adok neki ingyen scrapet?

Figyelt kérdés
ez egy példa volt szóval ja... mivel még nincs bankkártyám, se paypal -om viszont szeretném már nagyon eredetibe a játékot, megfordult a fejemben hogy mondjuk egy ismerősöm steamról vesz nekem mittomén egy 20 centes valamit én meg kifizetem neki egy trade keretében ez így kivitelezhető?

2015. ápr. 4. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
persze, ha lebeszéled vele mit adsz és amit adsz valóban lehet trade-lni. De ajándékozni is lehet, pl játékot másnak veszel, vagy csak dolgokat adsz neki. Hogy való életben a másik fél ezért ad-e neked valamit már nem a steam-re tartozik.
2015. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze én steamra gondoltam mert már van vagy 500 órám tf ben (annyi azért nincs de hamarosan) és már jó lenne egy eredeti hogy tudjak tradelni mert kicsit szégyellem magam hogy f2p vagyok :/ és ezt hogy lehet kivitelezni hogy megveszi nekem? mert nekem úgy is jó ha vesz az accomra egy 20 centes névcédulát már akkor is meglenne az eredeti az hogy mit adok azt ő dönti el csak nem tudom hogy lehet kivitelezni.
2015. ápr. 4. 19:03
 3/3 anonim válasza:

Ettől még nem leszel prémiumos, de ha a barátod beírja neked a bankkártyaszámát, és úgy feltölt neked x pénzt a steam számládra, akkor te tudsz magadnak venni valamit, és akkor leszel prémiumos. Vagy megkérheted, hogy vegyen neked egy "prémiumosítót", ha azt neked adja, te aktiválni tudod, és prémiumos leszel.

U.i.: Ezt a prémiumosítót megtudod szerezni ezen az oldalon is, de ki kell ismerni: [link]

2015. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!