Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a wow, amivel a...

Melyik az a wow, amivel a legtöbben játszanak, lehetőleg legyen magyar is, és ingyen van? Előre is nagyon köszi.

Figyelt kérdés
Légyszi linkeljen aki tud ilyet, nagyon nagyon köszönöm!

2015. márc. 30. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

az egyetlen magyar ami nagyobb az a Tauri, de az összes tört hulladék, ha voltál egyszer eredetin.


Amúgy nem értem mi ez a rohadt nagy "magyar játékosok legyenek" mánia. SOKKAL rosszabb egy csak magyar társaság, mivel anyanyelvi szerverekre azok mennek, akik nem beszélnek más nyelvet, ezek meg a 10-15 év közti vérpistikék. Ha neked ez kell, menj csak tauri-ra de én a falra kenném a fele ilyen cérnahangú metélthuszárt.

2015. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, linkeld légyszi azt amelyik szerinted jó, nem akadály, ha nincsenek magyrok :)
2015. márc. 30. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Haat en ugy halloztam h monsteren is sokan vannak csak ott spanyolok vannak de nagyon sokan ok meg nem beszelnek angolt..(tobbnyire) en is ott jatszon vannak azert mindenhonnan magyarok is eleg sokan vannak de tobbnyire angol tudasu kulfoldiek (nem tudom hova valosiak legtobben sose kerdezgetem.. xd) 1-2 bugot leszamitva en szeretem :3 ha gondolod kesobb linkelem privibe csak most nem vagyok olyan kornyezetben xd de ha beirod googleba h monster wow ott mindent megtalalsz ;)
2015. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
magyar viszonylatban a Tauri. De az is csak annyira hogy letöltöttem azt a verziót ami ott fut két napot játszottam aztán inkább vissza menekültem eredetire attól a fertőtől.
2015. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nah tauri tényleg a vér istvánok lelőhelye, monster már halott ügy nem fejlesztik csak van, mop bughalmaz, moltenről meg ne is beszéljünk az egy szégyen.

jobb serverek:

vanilla:Nostalrius,Kronos,vanillagaming

BC:Excalibur,Feenix,wowcircle

Wotlk:Wowcircle,dalaran,gamer-district

Cata:wowcircle,atlantiss,

MOP:pandawow.ru,wowcircle

Wod:ashran(de ez erősen beta)

2015. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2015. márc. 31. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!