Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Már lassan egy éve LoLozok...

Már lassan egy éve LoLozok silverV vagyok EUNE szerveren csak nem tudok továbbjutni mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mit csinalok rosszul runáim, masterieseim is vannak általában topozni jungelezni midezni es suppolni szoktam megis minding mi veszitünk. Keresnem kéne egy premade társat vagy hogyan tovább? Esetleg többet kéne gyakorolnom? Normális válaszokat szeretnék kapni.
2015. ápr. 8. 22:06
 1/2 anonim válasza:
attól függ, a lanedet nyerni szoktad? csapatharcokba tudod mi a dolgodg? de ha adsz egy idézőnevet akkor tudnák segíteni rúnákban is. és amugy milyen statod szokott lenni?
2015. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A lanen általában vezetek farmban meg ugy mindenben a baj akkor kezdődik mikor az enemy jungler gankel, a miénk pedig csak farmol.A másik probléma pedig a csapatküzdelem tudom azt hogy mit kellene tenem adc focus nem tank stb, De hamar elvesztem a focust :(. Az idézőnevem pedig Bhero12 a segitség az jol jönne elöre is köszi :).
2015. ápr. 9. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!