Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Five Nights At Freddy's 2...

Five Nights At Freddy's 2 illetve 3 telefonos srác üzeneteit lefordítanátok magyarra?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2015. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

2-es telefonbeszélgetései:

1. nap

Uh, Hello? Hello, hello? Uh hello, üdvözöllek az új nyári munkádban az új és felújított Freddy Fazbear’s Pizzázóban. Elmondok néhány dolgot, amire számíthatsz az első heted alatt és segíthet neked elindulni az új izgalmas karrieredben. Uh, szeretném, ha elfelejtenél mindent, amit hallottál a régi helyről. Tudod… néhány ember még mindig kissé negatív véleménnyel van a cégről. Uh, a régi éttermet hagyták elenyészni egy darabig… de biztosíthatlak róla hogy Fazbear Entertainment (ezt nem tudtam, hogy lefordítani xD) elkötelezetten szolgálja a családok boldogságát és biztonságát. Egy kisebb vagyont költöttek ezekre az új robotokra, uh, arcfelismerő mód, fejlett mobilitás, még azt is hagyják nekik, hogy a nap folyamán is sétálgassanak. Hát nem remek? – torokköszörülés- De a legfontosabb az, hogy mindannyiukban van egy bűnügyi adatbázis, tehát ők képesek akár egy mérföldről felismerni egy bűnözőt. A fenébe is, nekik kéne fizetni, hogy vigyázzanak rád… Uh, azt mondják, hogy nincs olyan új rendszer, amibe ne lennének… hibák. Uh... te csak a második ember vagy akit felvettünk erre a munkára. Az elődöd befejezte a hetét, de panaszkodott a… feltételek miatt. Uh, átraktuk őt a nappali műszakba, szóval hé, ez neked nagy szerencse, nem igaz? Uh, elsősorban az volt a problémája, hogy egyes karakterek elkezdtek mozogni éjjel és megpróbáltak bejutni az irodába. Nos, mi tudjuk, hogy ez lehetetlen. Uh, ennek az étteremnek kéne legyen a legbiztonságosabb helynek a világon. Tehát, mivel a mérnökök nem igazán találtak magyarázatot erre a hivatalos elmélet az, hogy… a robotoknak sosem adtak valójában „éjszakai üzemmódot” Tehát, ha a hely lecsendesedik, azt hiszik, hogy rossz szobában vannak és elindulnak megkeresni hol vannak az emberek, ami ugye ebben az esetben a te irodád. Szóval mik az ideiglenes megoldások erre: van egy zenedoboz a Díj Pultnál (Prize Counter) szóval néha-néha keresd meg a Díj Pult (Prize Counter) kameráját és húzd fel pár másodpercig a zenedobozt. Ez nincs hatással az összes robotra, de hatással van… egyre közülük. – torokköszörülés – Uh, valamint a többiekhez van egy sokkal egyszerűbb megoldás. Tudod, lehetséges, hogy van egy kisebb hiba, valamiért a robotok úgy látnak téged, mint egy robotvázat, akin nincs jelmez, ezért bele akarnak tuszkolni egy ilyenbe, szóval… héj, de mi adtunk neked egy üres Freddy Fazbear fejet, probléma megoldva! Felveheted akármikor, és addig hagyod, fent ameddig csak akarod. Végül akármelyik odatéved, az ott is fog hagyni. Uh a másik említésre való dolog az épület modern dizájnja. Valószínűleg észrevetted, hogy nincsenek ajtók, amikkel bezárkózhatnál, heh. De héj, van egy lámpád. És bár a zseblámpád ki tud fogyni az áramból az épület nem, szóval ne aggódj, ha a hely elsötétül. Nos azt hiszem ez minden. Uh, nagyszerű leszel. Ellenőrizd a lámpákat, vedd fel a Freddy fejet, ha szükséges és tartsd felhúzva a zenedobozt. Gyerekjáték az egész. Legyen jó éjszakád és majd beszélünk holnap.


2. nap


Ah… hello. hello! Uh, látod, mondtam, hogy az első éjszaka nem jelent majd problémát. Nagyszerű vagy! Uh mostanra biztos vagyok benne, hogy észrevetted a régebbi modelleket a hátsó szobában. Uh, ők még az előző helyről vannak. Már csak az alkatrészeik miatt tartjuk őket. Először az volt az ötlet, hogy felújítják őket… uh, el is kezdték utólagosan felszerelni őket néhány újabb technológiával, de tudod ők eléggé csúnyák. És az a szag…. uh, szóval a cég úgy döntött, hogy egy új irányzatot vesz , és szuper gyermekbarát robotokat készít. Ezeknek a régieknek nem lenne szabad sétálgatniuk, de amennyiben megteszik, ez az egész Freddy fejes dolog náluk is kéne, működjön, szóval… mindenesetre… Uh… heh… Én imádom ezeket a régi karaktereket. Láttad már valaha Foxy-t a kalózt? Oh… várj, várj… oh igen Foxy… Uh, héj figyelj, az, az egy mindig olyan izgága, uh… Én nem vagyok biztos benne, hogy a Freddy fejes trükk Foxy-nál is működik, uh. Ha valamilyen oknál fogva, aktivizálódik az éjszaka folyamán és látod, hogy ott áll a terem túlsó végén, akkor villogj rá a lámpával időről-időre. A régebbi modelleket mindig összezavarta az erős fény. Rendszer újraindítást okoz náluk, vagy valami ilyesmit. Uh, ha már itt tartunk, lehet, érdemes lenne kipróbálnod ezt minden szobába ahol valami nem kívánatos, van. Talán ott tartja őket egy néhány másodpercig. Ez a hiba lehet, megvan az újabb modelleknél is. Még egy dolog – ne felejtsd el a zenedobozt. Őszintén szólva én sosem szerettem azt a báb (puppet) izét. Ez midig… gondolkodik és el tud menni akárhova. Nem hiszem, hogy a Freddy maszk bolonddá tudná tenni őt is, szóval csak ne felejtsd el a zenedobozt. Különben is, biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmiféle probléma. Uh, legyen jó éjszakád és majd beszélünk holnap.


3. nap


Hello, hello! Látod? Én mondtam neked, hogy nem lesz semmiféle problémád! Vajon… uh… Vajon Foxy megjelent a folyosón? Valószínűleg nem. Csak kíváncsi voltam. Mint mondtam mindig ő volt a kedvencem. Megpróbálták újra csinálni Foxy-t, ugye tudod? Uh, az elsőt túlijesztőnek gondolták, így újra tervezték sokkal gyermek barátabbra és betették a Gyerek Öbölbe (Kid Cove), annak érdekében, hogy a kicsiket szórakoztassa, tudod… De azokban a napokban a gyerekek nem tudták távol tartani a kezüket tőle. A személyzetnek szó szerint el kellett viselnie, hogy minden műszak után újra összerakják Foxy-t. Így végül abbahagyták a próbálkozást és meghagyták őt ilyen „szedd szét és aztán rakd össze” attrakciónak. Ő most már csak alkatrészek káosza. Azt hiszem az itt dolgozók is csak úgy emlegetik, hogy „A Mangle” (A Mangle-t esetleg Mángorlónak lehetne fordítani bár szerintem nincs sok értelme)… Uh… Oh, héj mielőtt elmegyek én meg akarlak szabadítani néhány pletykától amiket esetleg mostanában hallottál. Tudod, ezek a helyi történetek jönnek, mennek, de csak ritkán jelentenek is valamit. Személyesen is biztosíthatlak a felől, hogy akármit megy odakint, még ha tragikusan is hangzik semmi köze a céghez. Az összes csak pletyka és kitaláció… Az emberek csak próbálnak megélni. Tudod… uh a nappali őr nem jelentett semmi szokatlant és az ő műszaka nyitástól zárásig tart. Oké, nos egyébként tarts ki, és majd beszélünk holnap.


4. nap


Hello? Hello? Uh, negyedik éjszaka! Én mondtam, hogy rá fogsz jönni a nyitjára! Oké, szóval uh, csakhogy napra kész légy uh, itt egy kisebb uh… vizsgálat folyik. Uh, lehet, hogy a végén be kell, zárjunk néhány napig… nem tudom. De szeretném kihangsúlyozni, hogy ez tényleg csak elővigyázatosság. Uh, a Fazbear Entertainment (ezt még mindig nem tudom, hogy lefordítani) tagadja, hogy bármilyen szabályt megszegtek volna, ilyen dolgok megtörténnek néha. Um… Ez mind el lesz intézve néhány napon belül, csak tartsd szemmel a dolgokat és én megpróbálom megtartani a posztod. Uh, csak mellékesen megjegyzem, hogy ha lehet, próbáld meg lekerülni a szemkontaktus a robotokkal ma este. Lehet, hogy valaki meghamisította az arcfelismerő rendszerüket… bár ebben nem vagyunk biztosak. De a karakterek nagyon szokatlanul, szinte már agresszíven viselkednek a személyzettel. A gyerekekkel nagyon szépen bánnak, de ha találkoznak egy felnőttel csak… bámulnak. Uh… Egyébként tarts ki. Ez az egész majd elmúlik. Jó éjszakát!


5.nap


Hello, hello? Hej, szép munka! Ötödik éjszaka! Um, hej, um nagyon tartsd rajta a szemed a dolgokon ma éjszaka, oké? Uh amennyire én tudom az épületet lezárták, uh, senkit sem tartózkodhat bent vagy kint, tudod,ez különösen vonatkozik bármelyik… korábbi alkalmazottra. Amikor ezt az egész ügyet elintéztük, lehet, hogy átraknánk téged a nappali műszakba, ez a poszt mostanában… szabadul fel. Még nincs aki helyettesítene a te műszakodban, de már dolgozunk rajta. Mi megpróbáljuk felvenni a kapcsolatot az eredeti étterem vezetőjével. Uh, azt hiszem a neve annak a helynek „ Fredbear’s Family Dinner” vagy valami ilyesmi. Ez évekkel ezelőtt zárt be, és kételkedem benne, hogy képesek leszünk bárkinek is a nyomára bukkanni onnan. Nos, bírj ki még egy éjszakát! Uh, kitartás! Jó éjt!


6. nap


Hello? Hello… uh… Mi az ördögöt csinálsz még ott? Uh, nem kaptál felvilágosítást? Uh a hely bezár, uh, legalább egy jó darabig. Valaki viselt egy ilyen jelmezt… Volt egy tartalék hátul, egy sárga és valaki használta… most egyikük sem aktív, ugye. Figyelj cs-csak fejezd be a műszakod, ez biztonságosabb mintha megpróbálnál elmenni az éjszaka közepén. Uh, van még egy esemény a holnapi programban, egy születésnap. Te leszel a nappali műszakban… Viseld az egyenruhád és marad közel a robotokhoz, győződj meg róla, hogy nem bántanak senkit, oké? Uh, most csak juss keresztül az éjszakán, uh ha a hely végül ismét kinyit lehet, elvállalom az éjszakai műszakot én magam. Oké, jó éjszakát és sok szerencsét!


A 3-ast nem tudom.

2015. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez óriási! Köszönöm! :DD Megy a zöld!
2015. ápr. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!