Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Five nights at Freddy's...

A Five nights at Freddy's 3-al a 2 ending miben különbözik?

Figyelt kérdés

Szóval végignéztem a Good Endinget és a Bad Endinget is, Markipliertől, de úgy nem igazán értem ( nem vagyok jó angolból ) Hogy mi a különbség. Meg azt sem értem, hogy már nem működik pizzázóként, akkor miért kell éjjeli őr?

Valamint az lenne még a kérdésem, hogy akkor a történet úgy van, hogy a lila ember az 4 gyermeket hívott hátra ugye, akik lettek Chica, Freddy, Bonnie és Foxy, és hogy egy 5.-et aki hátrament és meglátta őket ( kiből a végén Golden freddy lett ). És hogy a Marionette, aki adta nekik az " ajándékot " őt külön ölte meg? Csak mert én a mini játékokból valahogy így vettem le. És nem értem hogy miért szedi szét az Animatronicsokat. Mert azt értem hogy utána a gyerekek lelkei bekergetik őt a Hibrid ruhába, és utána a kart elfelejteni biztosítani vagy valami, ami miatt így a belső váz így visszaugrik, és meghal a fickó.



2015. ápr. 1. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A Good ending és a Bad ending között az a különbség hogy a Bad ending-nél nem kapcsolódnak ki a robotok (világít a szemük).És így az extráknál nem elérhető mindegyik.Azért kell éjjeli őr mert az újságban meghirdettek valamilyen attrakciót az étteremmel kapcsolatban és így nem zárt be teljesen vagy valami ilyesmi. :) A történet az hogy 4 gyerek bent volt az étterembe még az ötödik,akit hívjunk csak Pistinek kint volt az étterem előtt. Az anyja telefonált,nem figyelt Pistire aki ettől nagyon szomorú lett,amit a többi gyerek észre vett,ezért behívták játszani.(az anya így nem találta Pistit) Freddyék zenéltek Foxy sütit vitt a gyerekeknek de Pistinek Freddy tetszett a legjobban,egész nap követte. Amikor az 5 gyerek egy szobába volt Purple guy (a gyilkos) kimászott Freddy jelmezéből (amibe ugye nem kellett volna benne lennie) és megölte a gyerekeket. A Marionett Pisti anyja igazából aki ad a másik négy gyereknek jelmezt így tudnak élni. Aki Freddy jelmezét kapja az veszi észre h Pisti nem kapott ruhát és beleteszi a Golden Freddy jelmezbe. Purple guy-t meg elméletileg lecsukják vagyis én úgy tudom.(én is nézem Markiplier-t és tudom h a minigame-ben meghal) Remélem segítettem :D
2015. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a többit egyébként én sem értem nagyon :/
2015. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Az első kérdésedre a válasz: A bad ending amikor a robotok szeme világít akkor a gyerekek lelke nem tudott kiszabadulni, viszont a good ending amit a játékon belül mini game-kel tudsz "előhozni" a robotok szeme sötét, így a lelkek felszabadultak.Mert ugye a mini game-ben sütit kell adni a síró gyerekeknek, ami a test és a lélek között valami kibékülés féle.


Az éjjeli őröset én sem értem.


Jah és úgy volt, hogy: A lila ember vagyis a purple guy valamikor reggeli őr volt, és egy gyilkos. Golden freddyből kivette azt a vázat(nem jut eszembe mi a neve) és belemászott, majd a Freddyvel, Chicával, Bonnyval és Foxyval szerepelt és kihívott mindig 1 gyereket akit megölt és belenyomta a bábúba, vagyis 4 gyereket megölte(bonny, freddy, chica, foxy) az 5-dik elmenekült, de amnéziás lett és elfelejtett mindent.Egyszer az anyja visszavitte, de a gyilkos aki golden freddy ruhába volt felismerte, hátra hívta és megölte, és ő lett puppet. És a 3. részben springtrap purple guy. Remélem érthetően magyaráztam, ha kérdésed van akkor szólj

2015. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most már azt hiszem értem, az éjjeli őröset kivéve, köszönöm szépen mindkettőtöknek :)
2015. ápr. 7. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy miért kell azt én sem tudom de amiért felvették az ok egyszerű :

A pizzázóból lesz egy Horror Ház (vagy valami ház szerűség) és ezért felvesznek egy őrt aki te vagy .



És a mini gamekből derül ki hogy a Marionett lehet 1. egy gyerek akit Vincent (Purple Guy) az utcán hátul öl meg mert a gyerek az egyik ablakból kint nézte a boldog gyerekeket ő meg megölte. 2. Ő az a gyerekek anyja (de ezt valamennyire ki is lehet következtetni az Fnaf 2 egyik zenéjéből It's been so long)

Remélem segítettem valamennyit de ha nem akkor bocsánat .

2015. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!