Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan válasszak nevet LOL-ban?

Hogyan válasszak nevet LOL-ban?

Figyelt kérdés

El szeretném kezdeni ezt a játékot, de fogalmam sincs milyen neveket használnak az emberek :D Ehhez kérnék egy kis segítséget :))

Előre is köszönöm

ui.: Lány vagyok



2015. márc. 28. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán úgy, mint bármilyen más hasonló játékban, lehet bármilyen szokásos nicknév. Persze szoktam látni olyanokat, akiknek a neve valamelyik karakterrel kapcsolatos vagy valami játékbeli fogalommal. Annyit javaslok, hogy ne biggyeszd oda utána nagybetűvel, hogy HUN, és ne legyen benne sok szám, mert az ilyeneket az értelmesebb játékosok gyakran egyből elkönyvelik magukban hülyének.
2015. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rajtad kívül senkit sem fog érdekelni.
2015. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát amit mások használnak azt ugyebár te már nem tudod :D

Amúgy igen, kb bármi lehet.

2015. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed, lazíts és gondolkozz. Az első ami jól hangzik számodra az meg fog felelni. Én is így találtam ki. Bár nem konkrétan lolhoz :D
2015. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Másik lehetőség: Felmész egy másik játékra és ott nézelődsz nevek terén, ha valami megtetszik használod. Én is így választottam nevet anno, aztán megváltoztattam sajátra.
2015. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eeeehm. Lopjon nevet azt mondod? 0.0
2015. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen azt... Annyi játék van és több millió név. Így célzottan lop nevet ha meg kitalál valamit akkor az valószínüleg valahol már létezik, szóval ennyi erővel az is lehet névlopás.

Jó nyilván nem profik/streamerek nevére gondoltam, hanem csak az ilyen ismeretlen játékosokra.

2015. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nevet tudatosan lopni a legnagyobb spílerség.
2015. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat <33
2015. aug. 5. 00:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!