Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen nevet válasszak egy...

Milyen nevet válasszak egy nyomozói történetben szereplő legjobb barátnőnek?

Figyelt kérdés

A főszereplő így néz ki, és Sheena a neve. Valami olyan nevet szeretnék ami hozzáhasonlóan jól cseng. :)


Sheena egyébként így néz ki:

[link]


2010. szept. 17. 17:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, egy kicsit összekuszáltam a fogalmazást, de annyi ablak van kinyitva. Egyébként szépen írok és örülök ezen véleményemnek mert a legtöbb ember mindig negatív véleményt mond magáról.
2010. szept. 17. 17:32
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a Stella egy jó név lenne.Egy ismerősöm (és én is,csak nem ilyet) ír.Ő hasonló témában.ha érdekel,van blogja.csak válaszolj,s kikeresem.
2010. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az jó lenne mert mikor nyomozás van és a filmekben is mondanak mindenfélét, nekem kínai

Stella:D ez lesz az^^

2010. szept. 17. 20:22
 4/9 A kérdező kommentje:
jahm és a főszereplőt milyennek találod?
2010. szept. 17. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:

hát tudod...én egy eléggé maradi,régimódi fiú vagyok.(igen fiú,remélem nem gáz).nekem ez a lány kissé...beállított.műanyag..mondjuk egyszer smink nélkül megnézném,akkor több mindent tudnék mondani róla,de alapvetően szép.

a blog címét kisit később tudnám küldeni

2010. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bonasera válasza:

Sziaaa :) Hát, ha nem baj először is a lányhoz szólnék hozzá...:

Sztem Ő nem túl az 'Igen, nyomozó vagyok!' kategóriába tartozik... :$ Bocsi, de én így gondolom :$ Ha már tuti, h ez lesz, akk nem is töröm magam, de mivel ezt így még nem tudom, keresek pár képet mutatóba, ha nem baj :$


www.antipluesch.deviantart.com/favourites/#/d267chg

www.browse.deviantart.com/?q=fbi girl&order=9&offset=24#/d2slwmj


Bocsi, ez csak 2.... Nah, mind1, majd te eldöntöd :)


A történethez hozzá szólva: Nem akarod fölrakni a netre?? Egy blogba {mit az előző válaszadó ismije} :D Tök jó lenne :D Szívesen olvasnám ^^

www.blogspot.com ;)


Jah, és a név!! Sztem jó lenne még a Alexis v a Callieophe is.

2010. szept. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, de a szereplő képe az marad, mivel már hosszú hónapok óta őt találtam a legmegfelelőbbnek Sheenát illetően. Keresgéltem mindenhol, de úgy gondoltam ő lesz az, aki jó ehhez a munkához. Sok mindenkiből nem lehet azt kinézni, ami, mégis mennyi titok derül ki róla.

Kedves utolsó válaszoló: fel fogom tenni ezt a történetet, méghozzá erre az oldalra: [link] Még nem tudom melyik nick nevemen lesz látható, de felírom mindkettőt, hogy majd tudd és örömmel várom kritikáidat, véleményeidet. Flow Ray az egyik nevem, a másik meg Jase Mina. A legjobb barátnő meg Stella lesz.^^

2010. szept. 19. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:

helló!akkor a linkek a blogokhoz: www.queen-savannah.blogspot.com

www.addison-australiafan.blogspot.com és www.addison-comewhatmay.blogspot.com

sok sikert a továbbiakban!

2010. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és amint lesz időm lehet fogok blogot vezetni.
2010. szept. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!