Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy válasszak nevet LOL-ba?

Gabica:) kérdése:

Hogy válasszak nevet LOL-ba?

Figyelt kérdés
Most akarom elkezdeni a League of Legends játékot, és nem tudom mi legyen a felhasználónevem :D Mi alapján válasszak? És egyébként lehet cserélni, ha egy idő után megunom?
2014. okt. 3. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet cserélni 13900 hp-ért, tehát nagyon jól válassz ne úgy mint én :)
2014. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
uhh köszi:)
2014. okt. 3. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl Gabica ???

Vagy behunyt szemmel 3x racsapsz a billentyuzetre...

2014. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan nevet adsz, amit nem szégyelsz és nem kapsz érte reportot sértő név miatt.


Másik: nem ajánlatos a nemzetiségedet beleírni, pl xyHUN és társai. A lengyelek (PL) után a magyarokat utálják a legjobban. Elkerülhetsz 1 rakat kínos részt, a sok vérpistikéről nem is beszélve. (sajnos túl sokkal találkozni, akik csak anyázni tudnak meg írogatják, hogy ks, miközben assist-ot se kaptak a killre).


Nevet váltani 13.900 IP (infuelnce point, hatás pont) fejében lehet. 6300 a legdrágább hős, szóval megéri jól választani az elején, a végén meg úgyse számít (nekem pl minden hős megvan, hetente 10-15k IPt szórok el rúnákra, tehát 1 hét alatt összeszedhető).

2014. okt. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Heti 10-15k? A gép előtt élsz vagy mi?

Amúgy, ha a játékkal kapcsolatban is lesz valami kérdésed akkor nyugodtan dobj egy üzenetet.

2014. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)még nem nagyon merültem bele a játékba de igyekszem minél többet minél hamarabb tanulni és ha kérdésem lesz, akkor írok:)
2014. okt. 7. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!