Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kérjek szülinapomra?

Mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés
Mit kérjek szülinapomra?Mert fiú és gyerek vagyok és ma van a zülinapom de nem tom mit kérjek majd szerintetek???
2010. febr. 17. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt csakis te tudhatod.

Most én hiába mondom azt, hogy kérj egy bringát, vagy egy tévét, vagy akármit, neked nem biztos, hogy bejön az ötlet.

2010. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elöttem lévQ kommentelQnek : te hülye gondolom PC gameket akar... xD amm nem tom szerintem most hiába irok le vmit is már úgyis kértél de ha nem akk az írásodból ítélve kb 10 vagy tehát.... nos taln az Én kicsi pónimat
2010. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a válaszom előtt először is boldog születésnapot!ha az előttem lévő kommentelőnek tényleg igaza van, és pc játékot akarsz, akkor ajánlom a Simset, a World of Warxraftot vagy vmi stratégiai játékot vagy lövöldözőset.vagy valami társasjátékot.
2010. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én öcsémnek karácsonyra letöltöttem a fifa10et meg a pes10et azota se mozdul a gép elöl.
2010. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!