Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kérjek a szülinapomra?

Mit kérjek a szülinapomra?

Figyelt kérdés
szüleim azt mondták hogy iphone4et és xbox360-t vagy iPad és ps3 move motion kontrollerrel. Nem tudok dönteni, szerintetek?
2011. márc. 17. 20:36
 1/7 anonim válasza:
Ha ki szeretnéd fosztania ajándékozóid akkor iphone4, Ha jól szeretnél száguldozni és focizni xbox360, Ipad-et akarsz, azt nem ajánlom inkább iphone4, PS3-mat ha ki akarsz nyíni valakit CoD-ba, vagy bármilyen FPS be
2011. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mount and Blade Warband-ot.Internetről lehet megszerezni 5000 forintért.


MAGYARRA LEHET ÁLLÍTANI!!!!

2011. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
PS3 Move-val ne, akkor inkább már Wii.iPhone 4-et se nagyon kérjél, főleg ha szereted a szüleidet, mert az iPhone 4 kifosztana a vagyonból.xBox azt nyugodt szívvel, de iPad-ot se nagyon.Szóval maradt a Wii vagy az xBox:D
2011. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sztem iphone-t ne mert akkor nem lesz torta ^^

Én tapasztalatból mondom hogy az Xbox 360 és a PS3 az nagyon jó

2011. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csicsek Zoltán ***** válasza:

MINDENKÉPPEN PS MOVE!!!! ha szereted az fps-eket ez a legjobb!és ne hallgass arra aki azt mondta hogy inkább wii-t. Ezt nézd meg:

[link]

ebben is látszik hogy a move a legjobb!

2011. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%-osnak.A Move csak azért olyan népszerű, mert rajta van a PlayStation márkanév.Ha ez nem lenne, úgy eltűnne a sunyiba, mint ha létre se jött volna.Alig jobb a Wii-nál.Csak grafikába jobb.
2011. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csicsek Zoltán ***** válasza:
én vagyok a 34%-os.alig jobb a wii-nél?megnézted te azt a linket? a wii csak XY(vízszintesen, függőlegesen) tengelyen érzékeli a kontrollert amíg a move XYZ(vízszintesen, függőlegesen és előre hátra) tengelyen. egyébként a move-ot tartják az fps-ek jövőjének a precizitása miatt.
2011. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!