Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segitséget kérnék aki jártas...

Segitséget kérnék aki jártas a Steamen?

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem vettem semmit Steamről , de most a egyik ismerősömmel eldöntöttük , hogy megveszük a Payday 2 , de neki nincs Paypal fiókja viszont nekem van ezért én venném meg neki is , 5,59 euró az ára de akkor ugye 10 meg egy 5 eurósat kell vennem Steam pénztárcában mer összesen az már 10,20 euró ( a két játék ára összesen) , és tudnék kettöt venni és elküldeni neki valahogy , vagy inkább menjek biztosra és szerezzem be mindkettőt kulcsós oldalról?
2015. márc. 9. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A Steamen lehet giftként vásárolni. Vásárlás során kérdezi, hogy magadnak veszed, vagy ajándékba (gift).
2015. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen eddig eljutottam és a kérdésem még az lenne , hogy muszály Steam pénztárcából(5,10 euró ....) vennem vagy lehet közvetlenül Paypallal is ?
2015. márc. 9. 18:58
 3/4 A kérdező kommentje:
*muszáj
2015. márc. 9. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima bankkártyával is vehettek játékot a steamen.
2015. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!