Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha steamen odaadok egy giftet...

Ha steamen odaadok egy giftet egy barátomnak nem lesz korlátozott az accom?

Figyelt kérdés
Szóval egy fegyvert szeretnék elcserélni egy giftre, ha lehetséges az hogyha odaadom a barátonak akkor már nem lesz korlátozott az accountom...

2015. márc. 7. 23:52
 1/7 CptTomato ***** válasza:

Korlátozott account? Mért korlátozott? Rosszat csináltál?

Ha nem akkor még nem vettél játékot...addig korlátozott marad amíg nem veszel játékot.

2015. márc. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen eddig csak CD kulcsot aktiváltam. Valahol viszont olvastam hogyha elajándékozol valakinek egy giftet az feloldja a korlátokat. És nem csináltam semmi rosszat :)
2015. márc. 8. 07:54
 3/7 A kérdező kommentje:
2015. márc. 8. 07:58
 4/7 anonim ***** válasza:

A linkelt kérdés válaszolója vagyok.

Ide is csak a következőt tudom linkelni:

[link]

How can I gain access to all Steam features? résznél le

van írva hogy ha TE veszel egy ajándékot és odaadod MÁSNAK akkor NEM oldódnak fel a limitációk nálad. Saját magadnak kell játékot venned vagy neked kell olyan ajándékot kapni amit Steam Store-ban vásároltak.

(CD kulcsból aktivált nem jó. ÉS IGEN ilyen létezik, ha megveszed Steam Store-ból a Skyrim-ot és az Obliviont és Skyrim-hoz boltban veszel Dawnguard kulcsot, utána boltban Elder Scrolls Anthology-t akkor a Steam-en vásárolt elemekből 1x* kapsz Giftet (Oblivion, Skyrim) amit viszont boltban vettél (Dawnguard) elveszik (Elveszik-nem kapsz második példányt(gift-et)).

1x*- Ha még egyszer megvennéd az Anthology-t akkor még egyszer nem kapsz Oblivion és Skyrim giftet )


Ha magadnak akarsz korlátlan accountot akkor saját magadnak kell venni valamit, vagy aktiválni Steamen vett játékot. Vagy Steamen mikrótranzakciót is végezhetsz (DOTA2, TF2, CSGO,...). De a linkelt oldalon minden le van írva.

2015. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na szóval akkor, másképp...ha a barátom vesz nekem egy giftet akkor az úgy jó? Mert azt írtad:"vagy neked kell olyan ajándékot kapni amit Steam Store-ban vásároltak."
2015. márc. 8. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha barátod vesz !STEAMEN! egy giftet odaadja neked és !TE AKTIVÁLOD! akkor elvileg működnie kell, értéktől függetlenül.

(az lehet hogy 72 órát várni kell még feloldódik az összes korlátozás)

2015. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszi kipróbálom :)
2015. márc. 10. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!