Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a DOSBOX programot?

Figyelt kérdés
A "3 koponya avagy a Tolték kincs rejtélye" című játékot szeretném futtatni, de még soha nem használtamezt a programot most töltöttem le nem értek hozzá semmit. Hogyan lehetne elidnítani? Cd-n van meg a játék. Addig eljutottam hogy valamit be kellene írni de mit? VAlaki segítsen.
2010. febr. 14. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Most nem látom így fejből, és lusta is vagyok megnézni..


De valahogy így kell:


mount meghajtó név: amilyen betűre állítod (pl. c:), aztán beírod a patht, ahova installáltad:


teszem azt például így nézhet ki: mount d: c:\programfiles\myfavouritegame\


Eztán még magát a CD-t is mountolnod kell:


például így:


mount D: -t cdrom


asszem ezt kell beírni


át kell lépned a mountolt install directory-ba, amit a meghajtó aliassal tudsz elérni, ami jelen esetben d:


tehát csak beírod, hogy d:


Ezek után az inditófájl nevét beírod, enter, és játszhatsz...már amennyiben pontosan írtam le. De ilyet kell csinálni.

2010. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az m ég a baj hogy nem tudom feltelpíteni a játékot. Ezt írja mindig: Az eljárás belépési pontja (SUnMapLS_IP_EBP_12) nem található a DLL-ban (KERNEL32.dll).
2010. febr. 14. 10:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah meg eljutottam már valaeddig hogy elidnulna vagy nemtom:S DEäzt írja nem fut dos módban. Miért?
2010. febr. 14. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog, amit innen a világ másik végéről nem fogok tudni megmondani xd.
2010. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!