Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Destiny, Diablo 3, vagy...

Destiny, Diablo 3, vagy Dragon Age: Inquisition?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok? Destiny demóját xbox360-on végigvittem és tetszett, de gold ugye csak a pvp-hez kell? Diablo 3 Starter Editionnel PC-n játszok, nem tudom abban meddig lehet elvinni. DA:I-vel már régóta szemezgetek, de egy kicsit tartok a 360-as verziótól (PC-men nem hinném, hogy elfutna). Fontos még, hogy egyik lore-t sem ismerem, tehát Diablo/Dragon Age korábbi részeivel nem játszottam.A válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 15. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A lora max dragon age-nél számít.


Destinyhez igen, gold kell, hogy multiban tolhasd. Nagyon fel lett hypeolva, de nem annyira jó, hamar meg lehet unni.


Diablo 3 igazából csak a kieggel ér valamit, ha jól tudom hamarosan jön (vagy talán már ki is jött) egy 2. kieg, szóval az így elég borsos. Én elértem a 70-et, verettem rá 50 pontot pluszba (ha elérted a max szintet, akkor is lépsz szintet, és elkölthető pontokat kapsz, 200-300 nem rossz, 1000 meg elég komoly már).


Dragon Age eddigi verzióit én nagyon élveztem, sok választható opció, más-más választások más-más befejezéshez vezetnek, stb.


Én Dragon Age: Inquisitiont vennék.

2015. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, Destinyvel kapcsolatban én is sok rosszat hallotam de ezt a goldos dolgot még mindig nem teljesen értem. A kampányt azért ki tudnám tolni? Dragon Age-ben pl nagyon tetszik a grafika, meg játékban lévő tájak csak ugye a 360-on nemtudom hogy ezt mennyire látnám viszont. Plusz még a háttérismeret hiánya meg a nem 100%-os angol tudásom biztos visszavenne az élményből.
2015. febr. 15. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:

a gold lényege, ha multiplayerezni akarsz (más játékosok ellen), akkor kell gold előfizetés.

Ha csak botok/AI ellen akarsz játszani, kampányt csinálni stb, akkor elegendő a játék.


De goldnál ha jól tudom havonta kapsz 2 ingyen játékot (1-15 meg 16- hó vége), amiket ugyan úgy tudsz használni.

2015. febr. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak rajtad múlik , kb 3 különböző stílusról beszélünk. Személy szerint a destiny-el nem játszottam , de nem tűnt rossznak amolyan borderlands feelingje van nekem videókból nézve. A dragon age nekem sosem volt a kedvencem valahogy a külleme (bár aláírom szép a Inquisition) és a harcrendszere nem az én világom , ha ebben a stílusban kéne ajánlani akkor az Elder scroll valamelyik része (legyünk aktuálisak skyrim).

A diablo amivel viszont aktívan játszom elég monoton tudd lenni néha , és igazából csak akkor érdemes ezt választani ha szereted a pörgös játékmenetet és a masszív farmolást mert bizony kell elég sokat.

2015. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát igen skyrimban meg oblivionban van jópár órám, bár nekem ez a dark fantasy, havas sziklás küllem nem igazán jön be. A válaszok alapján talán a Dragon Age-et választom, előbb-utóbb mindhármat tervezem beszerezni. Azért még jöhetnek vélemények!
2015. febr. 16. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!