Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen "Diablo klónt" ismertek?

Elty1988 kérdése:

Milyen "Diablo klónt" ismertek?

Figyelt kérdés

Tetszik ez a stílus amit a Diablo képvisel leginkább. Pontosan nem tudom milyen rpg-k ezek. :D Beszereztem 1-2 (Van Helsing 1-2 R.A.W. stb) hasonló kaliberű játékot de nem tetszenek. Elég "gagyik" Beszerezném a Diablo 3-at csak kicsit drágának tartom. Nézegetem a netten annyi van mint a nyűg. Tudtok pár tényleg igényes és jó ilyen kaliberű játékot? Egyet tudok én is csak még nincs hozzá magyarítás, de már készülget. (divinity original sin)

ötleteket élőre is köszönöm.



2015. febr. 7. 15:24
 1/3 Bitangjó válasza:
Hali! Én a Titan Quest-et és a kiegészítőjét tudom ajánlani. Van hozzá magyarítás is és szerintem van olyan jó mint a Diablo 2. Mikor a D2-t már "rongyosra" játszottam (D3 ára és a kis gépem miatt kilőve) így sokat keresgéltem, de ez volt ami lekötött annyira mint a D2. Szerintem próbáld ki :)
2015. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Path of Exile, Torchlight 1-2, Sacred, Grim Dawn. Ezek voltak a legjobbak amikkel játszottam Diablo után. Egyébként arpg (a mint action) a műfaj neve.
2015. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Divine Divinity; Beyond Divinity is király.
2015. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!