Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo III szerver emulátort...

Diablo III szerver emulátort próbálta valaki?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni a Diablo III-mat. Tudom, hogy legálisan le lehet tölteni és kipróbálni 13-mas szintig. Viszont én belenéznék nagyobb szinten is, mert kidobni való 10.000Ft-om nincs rá. Szerver emulátorral van tapasztalatotok, működik egyáltalán? Vírusos-e? Ha letöltöm megtudom, csak nem szívesen töltenék le amiatt közel 20 gigát, hogy aztán lássam meg. :D

2015. febr. 12. 18:59
 1/4 CptTomato ***** válasza:

Nem egyszerűbb ha nézel youtube-os videókat?

Amúgy *reklám következik*... ajánlom alternatívának a Path of Exile című játékot, az teljesen ingyenes.

2015. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
PoE-t próbáltam is régebben, nem rossz. :D Nézhetnék videót, csak azért reménykedek lesz itt olyan aki játszott emulátorral. :D
2015. febr. 13. 00:41
 3/4 CptTomato ***** válasza:

Oké... miaz amit nem tudsz meg a trial-ból meg a skillek, gear és különbőző game feature-ök videóiból?

Nem szivatni akarlak csak láthatóan senki nem tudja.

És ha az emulátorral játszol is lekell töltened a klienst ami ugyanakkora mint az eredeti plusz még a szervert is ami még egyszer legalább akkornák kell hogy legyen.

2015. febr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Így van !


Megéri megvenni én egyáltalán nem csalódtam benne anno és még mai napig hosszú órákat nyüstölöm adventure modban.

Annak ellenére ,h mennyien lehúzták meg ,h milyen ostoba lett meg butult az 1hez 2höz képest.Nos én játszottam az összessel és valóban sokkal nyitottabb ,bonyolultabb volt a 1,2 tő ,de a 3 azért mert átláthatóbb és néhol egyszerűbb lett nem feltétlenül rossz sőt szerintem a hack and slash rpgék koronázatlan királya.Fantasztikus a grafikai megvalósítás művészi igazi blizard termék.Még órákat mesélhetnék róla ,de minek ?

2015. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!