Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok segíteni FTB Unleashe...

BCboy kérdése:

Tudnátok segíteni FTB Unleashed szerver készítésben?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a barátaim is tudnának velem játszani szerveren.Viszont amikor megadom az ip-met a barátaimnak, akkor ők nekik nem sikerül belépniük a szerverre.A port forwardot is megcsináltam, de semmi eredménye.A utorrent-nek is a portját átállítottam a szerver portjára és semmi.Ha valaki tudna segíteni, vagy legalább tippet adni annak nagyon hálás lennék.Előre is köszönöm a válaszaitokat! :D

2015. febr. 10. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
hamachival próbáltátok már? Szerver felállásakor a szerver beállításánál átírtad az IP címet és portot a te ip-dre és portodra? Te fel tudsz menni a saját szerveredre? Fix IP-t állítottál be a gépeden és routeren is?
2015. febr. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nekem WIFI-s netem van, így tehát ahányszor kikapcsolom és visszabekapcsolom, megváltozik az az ip-m amelyikkel a barátaim betudnának a szeróra, amúgy hamachi-val még nem próbáltuk.A másik dolog pedig az, hogy egy bizonyos idő után, ha a szervert be hagyom kapcsolva a szerver azt irja ki, hogy "The server is disconnecting" vagy valami hasonlót.Egyébként én magam feltudok lépni a szerverre.
2015. febr. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!