Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Szerintetek...

Koviberci kérdése:

League of Legends: Szerintetek kit vegyek meg ezek közül? Vi, Rumble vagy Gnar.

Figyelt kérdés
Top lanere szeretnék választani egy hőst, de nemtudom melyik jobb. Vivel csak jungléban játszottam, ott nagyon tetszik, Rumblet most próbáltam ki a héten (mert free) és nagyon tetszik. Gnarral még nem voltam de mindenki ajánlja, szerintetek melyiket vegyem meg?

2015. febr. 6. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Azt, amelyiket kipróbáltad, és tetszik. Amelyikkel úgy érzed, hogy menni fog.


Itt egy írás segítségként: [link]


Még annyi, hogy Vi necces topra, nagyon os kgyakorlást igényel fentre.

2015. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezek közül gnar a legerősebb top-ra,én nem szeretem mint karaktert de tényleg nagyon erős és nem tudnék neki 3 rendes countert felsorolni ami ellen szart se tudna csinálni
2015. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. febr. 7. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Vit topra ne. Azt csak junglebe.

Rumble és Gnar is nagyon jó most, meta gerincét képezik. Gnarral jobban kell figyelni, mert egyes helyzetekben a visszaalakulás a kis Gnarba halált jelenthet Gnarnak. Kis Gnarban csak slowja van, de van egy nagyon jó stackelős képessége, ami mov. speedet is ad a 3. stacknél. Ellenben mega Gnarként cc hegyekkel operál, és a plusz tankosság sem rossz. Tudni kell vele NAGYON játszani, mert nem éppen egy "ráfejelek a billentyűzetre oszt jóvanazúgy" karakter.

Rumble sem rossz, őróla kevesebbet tudok, mert vele nem játszok (Gnarozni szoktam), de úgy vélem, ha teleportot viszel neki, akkor az fightdöntő lehet dragonnál/baronnál, de earlyben (lvl6 után) boton is.


Ha tudsz vele játszani, akkor Gnar, ha nem, akkor Rumble.


Vi egy jó jungler, jó cc-vel, jó gankekkel, és elég tankos (bár kezdi kiszorítani Rek'Sai ill. J4).

2015. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. rek sai nem kezdi kiszrítani mert a riot fog még egyet nerf-elni rajta és vége kb a karakternek
2015. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Rek'Sai nem azért jó jungler, mert overpowered, hanem mert jó a mechanikája, jobban beleillik az új junglebe, mint Vi. El kell fogadni, itt a sustain-junglerek időszaka, ők lesznek majd a meta.

2015. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TriwilderMC válasza:
Vi jungelben op, rambl bot adcre szuper, gnar meg egy op top os. Attól függ, hogy hol , melyik lanen játszanál! Nekem mindhárom tetszik!
2015. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rumble adc? azt hogy?
2015. febr. 8. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:
6. cseszheti a mechanikát ha late game-ben useless lesz a 0 dmg miatt,vagy te csak early game-re tervezel?
2015. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rumble adc-nek? Nem is marksman... Az egy dolog ,hogy van tűvolsági képessége...


Vsizotn supportnak lehet vinni, ha már jól tudsz játszani vele.Soraka, sona és janna ellen nagyon hatásos.

2015. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!