Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kit ajánlanátok jobban topra...

Kit ajánlanátok jobban topra jayce vagy gnar? (leauge of legends)

Figyelt kérdés
valamelyikőjüket meg akarom venni de nem tudom melyiket mert mindkettő tetszik. igaz mindkettőt megtudom venni előbb utóbb de mivel nagyon drágák azon akarok dönteni kit vegyek először

2014. dec. 10. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Gnar remek szórakozás, de nehéz karakter is, jayce úgyszint nehéz, ha jó akarsz vele lenni. Én gnarra voksolok, mert nagyon erős topos, viszont jayce kicsivel rosszabb, de jó midesnek is. Mindkettő ütős champ.
2014. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy gyengébb jayce!! Jayce nagyon erős champion főleg topra viszont gnar is nagyon nagyon erős mivel még a mobilityje is nagy a junglert is simán kicselezheted vele. És amiért a legjobban szeretem hogy mikor átalakul akkor az életének 30% feltöltődik és ennek hála nehéz kitúrni a lane-ről.Gnsrt ajánlom de jayce-t valamiért jobban szeretem mert nagyobb dmg-et tudok vele kitolni és bármikor válthatok közelharcról távra!
2014. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mostani nerfig (4.21) jayce-nek volt a legdurvább combo damage-e. Gnar tankosabb és nagyobb mobility-je van.
2014. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom régi a kérdés de még most is gnar
2017. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!