Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben melyik...

League of Legendsben melyik 3150-es hőst ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Én most Karthust néztem ki, de szívesen várok bármilyen ötletet.

2014. júl. 28. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan... Honnan tudjuk? Milyen a játékstílusod? Support? carry? mid? offlane?
2014. júl. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akali vagy Katarina, ha assassin,

Lux, ha mage (esetleg Kassadin),

Corki, ha adc (esetleg Miss Fortune)

Sona supportnak (esetleg Karma, ismét kezd divat lenni),

Nidalee (adra építve) top

Shen jungle (?)

Tanknak jót nem tudok, csak 4800-ért.

2014. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fekáliamágust
2014. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor midesben gondolkodsz, akkor elég szép választék van. LeBlanc és Kassadin még a többszöri nerfelés ellenére is nagyon OP, Kassa a 3 legtöbbet játszott champem egyike. Katarinát én annyira nem ajánlom, a mostani metában a hozzá hasonló assasinok nem igen találják a helyüket, ha az ellenfél óvatos, és nem kap feedet, semmit nem ér szerintem, nem is igazán játsszák őket LCS-ben. Gragas midre (is) frankó, nagy burstje van, és nem is olyan squishy, mint a midesek többsége. Az új Nida midre sem rossz, de AD topnak szerintem kifejezetten jó.
2014. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Karma
2014. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miss Fortune nagyon jó ADC a 3150-esek közül. Ha topra szeretnél valakit, akkor ott van Pantheon, sok tudás nem kell hozzá. Ha midre, akkor ott van Kassadin, Gragas, és LB. Ezekkel még valamit tudni is kell játszani. De ha olyan midest akarsz, akivel semmennyire nem kell tudni játszani, csak megfejelni a gombokat, akkor Katarina :D
2014. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hallod tányleg nem akarlak bántani de te vagy az 1000 ember aki ezt kiírja és csak rajtad múlik mert lehet hogy pl LB jó karakter de ha nem megy vele a akkor....


ne kérdezzetek ilyen butaságokat mert ezt nektek kell kitapasztalnotok ha meg itt is annyira követnétek a divatot akkor istenem figyeljétek a META-t és megtudjátok hogy most éppen ki erős

2014. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!