Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene nekem a wowban?

Valaki segítene nekem a wowban?

Figyelt kérdés

Most vettem meg a játékot, de fogalmam sincs mit kell és hogy csinálni. Adtak hozzá használati utasítás szerűt, de angolul van, meg nem is igazán tudom miről van szó. :D

Szóval el tudná valaki magyarázni az alapokat? :)



2015. jan. 29. 00:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nincs fogalmad róla, akkor minek költesz rá pénzt?


Vagy ha érdekel, miért nem olvasod el a neten fellelhető rengeteg ezzel foglalkozó weboldal ismertetőjét, leírását, kezdőknek szóló útmutatóját?


Egy tíz éve futó, többmilliós játékosbázissal rendelkező, komplex és összetett játékot senki nem fog tudni neked három mondatban elmagyarázni.

2015. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Hát azért vettem meg mert a srác aki tetszik nekem játszik ezzel és gondoltam biztos jó játék. :D

Hát jó, igazad van amúgy, akkor majd elolvasok mindent amit írnak róla. :)

2015. jan. 29. 15:28
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem őt kéred meg, hogy segítsen eligazodni?
2015. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát mert béna vagyok, és nem tudok még játszani, szóval azt akarom, hogy azt lássa, hogy tudok játszani. :D
2015. jan. 29. 16:10
 15/21 anonim ***** válasza:

"Hát azért vettem meg mert a srác aki tetszik nekem játszik ezzel és gondoltam biztos jó játék. :D "


Olvasgatva a kommenteket még el is kezdett bennem fogalmazódni egy rövid összefoglaló és segítség a játékhoz. De a mondatodat elolvasva.... Inkább én szúrom le magam.

2015. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Most miért mondod ezt?
2015. jan. 30. 19:18
 17/21 anonim válasza:
Továbbra is érdekel a játék, vagy azóta valaki már helyre igazított? Csak mert ha már tudod az alapokat nem írom le, de ha még nem, akkor szívesen segítek :)
2015. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Még semmit nem tudok, szóval megköszönném, ha tudnál segíteni. :)
2015. febr. 10. 19:08
 19/21 anonim válasza:
nos akkor tényleg nagyon az alapokat fogom elmondani, mert én sem értek hozzá sokkal jobban, csak segíteni szeretnék :) szóval az egész egy online szerepjáték, ahol fejlődni kell, küldetéseket csinálni, szörnyeket ölni egy nagy-nagy világban. lehet több karaktered is egyszerre, amiket max 100as szintig lehet fejleszteni(azt hiszem, én nem eredetin vagyok). 2 nagy csoport közül választhatsz először, ezek a frakciók(alliance, vagy horde).először eldöntöd milyen frakcióban szeretnél lenni, Ezeken belül fajokat választhatsz(human, blood elf, dwarf stb., sok különbség nincs köztük, valamelyik egy picivel előnyösebb egyik illetve másik kasztnak. tehát a következő csoport a kasztok (warrior, mage, warlock, priest, rogue, hunter, dark knight, druid, shaman, paladin) egy-egy kaszt csak pár fajon belül választható. A játékos aszerint választ kasztot hogy hogyan szeretne játszani, sebezni a szörnyeket(közelről, vagy távolról), gyógyítani a társakat, vagy ő elviselni a sebzést míg mások sebzik a szörnyet. jó tapasztalati(XP) forrás(tehát ennek száma határozza meg hogy hanyas vagy, minden szinthez különböző mennyiségű xp kell)tehát jól adják az xp-t a küldetések, amiket a városokban vagy falvakban lévő emberektől(NPC) kapsz meg(egy sárga felkiáltójel van a fejük felett, kérdőjel ha kész)...ezekben általában valahány szörnyet meg kell ölni, vagy tárgyakat felvenni tőlük. Elsőre csak ennyit tudok mondani sokkal de sokkal összetettebb a játék. Talán a legösszetettebb amivel valaha játszottam. Sok sikert, jó prbálkozást hozzá, és ne menjen el a kedved, mert azt hiszed tól bonyolult játék, hiszen pont ez a jó benne...és nem mellesleg nagyon jó angol-alap(ha szótárazgatsz közben)
2015. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ha Allis (alliance) akarsz lenni akkor ajánlom fajnak az embert a racialja miatt [Every Man For Himself] ami hogyha pl lebénítanak akkor feltöri a bénítást és ütheted tovább, és a Night Elfet pedig mert a feral driud ami night elfel előnyös, az gyakran üt 50ezer felett ami egészen előnyös hogyha azt nézzük h a cataclysmben meg a lich kingben kb. max. (buffal is ) 110-220ezer hp közötti értékek vannak . 220 ezer A TANKOKON van ujon buffal amit +30% életet ad kb 10 másodpercre (ez az a kaszt ami előre megy és üt, vág, aprít, és gyakran életet is tölt magának hiába h ezek az élettöltések (heal) kb max 30-50 ezreket(k-t) töltenek.A Hordát (horde) egyáltalán nem ismerem :/
2015. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!